Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gyozzem meg a baratomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyozzem meg a baratomat, hogy mas ferfival is szexelhessek egyszer?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem kiprobalni hogy mas ferfival milyen lehet a szex. Regota erdekel mar a dolog,mert nekem csak egy baratom volt eddig. Akivel meg mindig egyutt vagyok. 18 eves voltam amikor osszejottem vele. O akkor volt 24. Neki egy csomo tapasztalata van es voltak elottem baratnoi es egy ket eves kapcsolata is. Neki volt ideje tapasztalatot szerezni. Nekem nem. En ot valasztottam,vele szeretnek maradni,mert szeretem ot. De neha ram tor ez a vagy,hogy megtudjam milyen lehet egy masik ferfival a szex. Szeretnem ha legalabb egyszer. Es ezt megakartam beszelni a baratommal,de o majdnem elsirta magat amikor elmeseltem neki,hogy mit erzek es mirr vagyok egy ideje. Nagyon magara vette a dolgot. Pedig elmondtam neki,hogy nincs baj a teljesitmenyevel es nagyon szeretem ot meg mindig,de igazabol a kezdetoktol fogva erdekelt,hogy vajon mas ferfival milyen lehet a szex. Es nem lenne olyan hogy jobb vagy rosszabb. Mert igy is tudom,hogy jo az agyban a baratom es nagyon jo vele,szeretem a szexet es kielegito szinte mindennap van. Csak kivancsi vagyok. En azota nem beszeltem vele errol,mert magaban kereste a hibat aztan ram tamadt (nem szo szerint) es veszekedett velem. De hogyan beszeljek vele errol,hogy megvaltozzon a velemenye? Mondtam,hogy lehetunk akkor ugy hogy o egy novel. De nem erdekli a dolog. Persze mivel neki van mar tapasztalata. Nem hibaztatom semmiert. Csak megakarom gyozni,hogy egyszer valakivel kiprobaljam. De nem az o jelenleteben. Mert az nagyon feszelyezne es nem tudnek ra hangolodni a szexra,ha nezne a baratom. Szerintem ugy nem menne.
2018. jan. 22. 16:07
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Sok nyelvtani hibaert bocsi es az ekezet hianya miatt. Telefonrol potyogok.


23/L

2018. jan. 22. 16:09
 2/45 anonim ***** válasza:
69%
Éretlen vagy a párkapcsolatra. Szakíts a barátoddal!
2018. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%

Ha van véletlenül egy normális férfi, az richtig ilyen ronggyal jön össze.

Ki érti ezt?

2018. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
81%
Őt nem azért nem érdekli a dolog, mert van már tapasztalata. Rengeteg férfinak van már tapasztalata, mégis félrejárnak. Örülnöd kéne neki hogy kifogtál egy olyan normális férfit,aki nem akar félred.gni, hanem csak te kellesz neki. Annyira szánalmas vagy. Más nő, akit megcsalt a párja,, mit nem adna egy ilyen érett gondolkodású férfiért. Szerintem engedd át őt olyannak, aki megbecsüli, hogy ilyen, mert nálad ezerszer jobbat érdemel.
2018. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
54%

"Pedig elmondtam neki,hogy nincs baj a teljesitmenyevel es nagyon szeretem ot meg mindig"


Mucikám, dehogy szereted őt. Ha valóban szeretnéd, akkor nem akarnál más fa*szra ráülni. Kit akarsz becsapni? Inkább szakíts és hagyd, hogy egy normális nőt találjon, aki valóban szereti.

2018. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%

Szakíts és annyi répát kapsz, amennyit csak akarsz. A barátod meg sajnálom.

31/f

2018. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%

Miért, szerinted a többi pasinak nem farka van? Mi újat tud neked mutatni szerinted egy másik férfi? Ha annyira akarsz másokkal dugni, akkor szakíts! Ellenkező esetben engedd meg a barátodnak is, hogy ő is szexelhessen másokkal is, ez így igazságos.

Vagy hogy tervezted? Közlöd vele, hogy "szavasz drágám, elmentem a Bélához kefélni, 1 óra és itt vagyok!" Aztán este mint ha semmi sem történt volna, befekszem a pasid mellé az ágyba. Ő meg vágjon jó pofát a dolgokhoz, mert te nem tudtad kiélni magad.


Önző vagy és gyerekes, végig sem gondoltad, hogy ez milyen megalázó a másiknak. És akkor azt mondod, hogy szereted...

2018. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
74%
Te már nagyon vágysz arra,hogy felülhessél a f...szkörhintára. Tudok egy nagyon egyszerű és logikus megoldást. Szakítsatok és a barátod is jól jár,meg te is. Ja,hogy közben azért jó lenne megtartani őt is,egy állandó "udvarlót" mi?
2018. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Olyan emberrel nem lennek egyutt akit nem szeretek. Szoval,de nagyon szeretem a baratom. Igen mar fuvel faval volt es voltak kalandjai szexkapcsolatai. Csak ezert nem akarja,hogy masik novel csinalhassa. Kulonben ha nekem is lett volna tapasztalatom akkor nem erdekelne a dolog egyaltalan foleg nem parkapcsolatban.
2018. jan. 22. 16:17
 10/45 anonim ***** válasza:
71%

5 éve vagyok együtt a barátommal. Nekem is ő az első, de még sohasem jutott ilyen gondolat az eszembe, hogy milyen lenne más férfival. Őt szeretem és nem akarok mással lenni....azt meg végképp nem tűrném el, ha más csajjal szexelne. Nem is értem ezt, hogy mondhattad neki...


23/L

2018. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!