Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit csinálnátok, ha a férjetek a korotokkal sértene meg?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy párkapcsolatban vita támad valamiről, lényegtelen miről, és a (veletek egykorú) férfi túlreagálja a dolgot és azt mondja, hogy "figyelj X éves nő vagy, a kutyának sem kellenél már, ha nem tetszik akkor..."

Ha egy ilyen megaláztatás érne titeket, akkor erre mit reagálnátok?



2018. jan. 23. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azonnal elhagynám. A kutyának sem kellesz, miylen megalázó szöveg már?!
2018. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Pofán röhögném. Tudom, h nincs így, mindig is jobb nő voltam klasszisokkal, mint ő férfinek. Annyit mondanék nevetve, h amíg dalolászva pakolok, keressen már egy tükröt, lehetőleg olyat, amibe belefér, utána meg meg beszélhetjük, h ki kellene még a kutyának sem. :))


Amúgy, szerencsére ez fikció. Soha nem beszélt velem csúnyán, és napi szinten dícsérget/dícsérgetett. Normális férfi, tiszteli a nőket.

2018. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem adnék neki második esélyt arra hogy így beszéljen velem.

Elvárom a maximális tiszteletet, mert én is megadom a férjemnek. Számomra itt meghalna a házasság, mert ez igenis szándékos bántás és megalázás. Mondom ezt 22 éves házassággal a hátam mögött.

2018. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nagyon regi hazasok vagyunk es a kapcsolatunk jo, termeszetesen voltak veszekedesek hullamvolgyek stb. ennek ellenere egyikunk se lenne kepes a masik nelkul elni. a 40 ev alatt egyszer fordult elo egy olyan mondat amitol az emberi es noi mivoltomban ereztem megsemmisitve magamat. a parom elegge forrofeju ha duhos karomkodik meg kiabal 5 percig de nem szokott es foleg nem ilyen serto modon szolni mint akkor.

masnapig gondolkoztam oda vissza felmertem a kapcsolatunkat az elmult 40 evet ami szerintem manapsag mar nem ritka. ugy dontottem hogy irok egy levelet neki mert akkor ha elolvassa addig nem fogunk vitazni kenytelen megjegyzes nelkul (mivel nem leszek ott amig elolvassa)elolvasni. a level 3 oldal lett amiben a vegen kozoltem vele hogy 40 ev ide vagy oda ha meg egyetlen egyszer elofordul hogy ezt a mondatot vagy ezzel megegyezo ertelmut kiejti a szajan, aznap vegetert a hazassagunk. elolvasta a levelet , bocsanatot kert es biztos vagyok benne hogy a kritikus mondat tobbe nem fog elhangzani. es abban is mindketten biztosak vagyunk hogy ha elhangzana akkor ott abban a pillanatban ert veget a kapcsolatunk. ezt akkor is megtennem ha soha egy perc boldogsag nem jutna az eletembe tobbet. mindenkinek megvannak a hatarai es ezt tudnia kell magarol es azt is hogy ha kimond egy dolgot akkor ezt be is kell tartania ahhoz hogy becsulni tudja onmagat. en nem allhatom az orokke osszeveszunk kibekulunk 3 naponta meg minden kis hulyesegert az elvalok toled fenyegetes kerul sorra. de ha az illeto komoly ember akkor csak olyasmit mond aminek a masik is hihet es tudja hogy a tuzzel nem szabad jatszani mert felegeti.

2018. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
azt akartam irni hogy manapsag a 40 eves hazassag mar eleg ritka.
2018. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!