Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bepasizott a kiszemeltem. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepasizott a kiszemeltem. Van ilyenkor higgadt megoldás?

Figyelt kérdés

Nos egy lánnyal már jó sok ideje nagyon jól elvoltunk mint superhaverok. 95%ban biztos voltam benne hogy ha előálltam volna azzal hogy a haverságot cseréljük le egy magasabb szintre, ő örömmel belement volna kvázi már várva várta.Ám én vesztemre a fontolva haladó taktikát követtem hogy megvárom míg ez a 95% felmegy minimum 99%ra(minnél inkább elkerülvén a cikis helyzetet eredményező pofáraesést).

Ám eközben egy mitugrász a semmiből előállt a maga szerelmi vallomásával és a lány pillanatnyi effajta konkurencia híjján rábólintott.Ne vegyétek beképzeltségnek de én még mindig nagyon sanszosnak tartom hogy ha megkésve rálicitálnék hogy "inkább engem válasz" akkor engem választana.Ez ugyanakkor nem az én stílusom. Most mi a higgadt, hidevérű és persze tisztességes eljárás? Szimplán csak várjak??


2010. jún. 5. 23:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szedd fel a legjobb berátnőjét és nagyon dugd meg.Biztos elmondja neki is és talán újra férfiként fog rád tekinteni,nem msn vitézként.
2010. jún. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dávid te vagy az? :O ?? ha igen. dobom és megbeszéljük!
2010. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Dávid te vagy az?...."


Nem.

2010. jún. 6. 16:34
 14/14 anonim ***** válasza:
nembaj. akkor is bírlak : D
2010. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!