Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen nem volt mrlég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen nem volt mrlég barátom, a szüleim nyakán élek, mint egy kisgyerek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 22:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem nem tudtad, hogy mire vállalkoztál ezzel a kérdéssel. Most a gyakorikérdések kanos fiú hadosztag minden tagja megpróbálja rád vetni magát írásban. Nem akarok senkit megsérteni, de elég nevetséges itt pár válasz.


21 évesen szerintem normális, hogy a szüleiddel élsz. Nem mindenki talál magának ilyen korban olyan párt, aki el tudja tartani vagy sugar daddyt. Ami viszont nem normális az az, hogy 21 évesen minden lépésedről be kell számolni a szüleidnek. Ilyen korban azért már illene, ha megpróbálnának felnőttként kezelni, még akkor is ha velük élsz. Ez ilyen "toxic" jellemvonásra utalhat náluk, ha szándékosan gyerekként kezelnek még. Meg kéne értetned velük, hogy ezzel amit csinálnak többet ártanak neked, mint amennyit "használ". Ha szeretnek téged, akkor biztos nem rosszindulatból csinálják ezt, de így nem lesz belőled felelősségteljes, érett felnőtt és ezt jó lenne ha ők is tudnák. Szerintem próbálj meg beszélni velük erről. :) Ha meg érzékenyek ezzel a témával kapcsolatban, akkor meg nyilván ne azzal kezd, hogy szeretnéd ha lenne már végre egy barátod, mert a párkapcsolat és a felnőttség nem jár együtt kéz a kézben. Inkább a függetlenség, önállóság oldaláról kéne megközelíteni a dolgot szerintem.

2018. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!