Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig szexelünk. A párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig szexelünk. A párom azt mondta, ha még egyszer felhozom a témát elgondolkozik a szakításon. Vélemény?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok, ő 27. Kb 7-8 hónapja kevesebb lett a szex, lecsökkent havi egyre... Sokszor hoztam fel a témát, ő mindig mondja, hogy ne stresszeljem ezzel. Kérdeztem h van valakie.mondta h nem.. Nem tudom mit higyjek.

2018. jan. 24. 23:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%

6-os vagyok

helyet = helyzet

Persze le lettem pontozva, mikor ugyan azt írtam lényegében, mint a 100%-osok. MINDEGY:D

2018. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%
Hmm itt csak nők kommentálnak? Vagy egy férfinak se jutott eszébe az egyik logikus ok, amiért ilyen "harapos" lett? Impotencia vagy merevedési gondok! Ezt a legtöbb férfi szégyelli és ha folyamatosan erre emlékezteted már lehet szétfrusztráltad vele. Ezt nem hibáztatásként mondom csak puszta tény és azt se mondanám, hogy normális a viselkedése, csak azt, hogy ebben az esetben érthetőbb lenne.
2018. jan. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
66%
Na jó most nézem, hogy leszbikus címke ott van... Legközelebb írd már ki a szövegbe is a címke a kereső motornak van.
2018. jan. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%

21 e normalis ha több szexre van szugseged mint 1/hónap. Egy normális férfinak pl én.... igénylem a napi 2-3 at is ..... de férfi válogatja.

De v mikor jó csak keményen dugni egyett, bocsánat.

Tudod mikor húzd meg hajam , popsi csapkodas stb, kell az ilyen. Szerintem. ::)) szó...

Szerintem ő megcsal, nem kapja meg tőled azt amire igazán vágyik ,de viszont jó dolog valahova tartozni, haza járni.

Értesz?

Rossz lehetett a szemedbe mondani, elhagy téged a szex szó hallatán, és nem érdekli semmi 😭

Ismerek olyan lanynyt ki csak el fekszik az ágyon és nem

csinal semmit az ágyban, sokszor egy férfinek kell egy olyan nő, akin kiélheti perverz vágyait. Nem a popsi szexre gondoltam , nem szeretem, próbáltam ki sem próbálnám.

Én nem azt mondtam hogy legyen egy második barátnő, hanem a partnere valtozon át néha olyan személyé, aki néha teljesíti a titkos vágyait.

Ettől a nő ugyan az lesz mint volt , csak jól esne ha néha a partnerünk vad tigrisé változik és kicsavarna minket úgy hogy egy hétig ne nézünk másik nőre és ne gondoljunk a szexre....

Valószínű hogy a párod talált v kit magának kivel jobban érzi magát a szexben, vagy beleunt hogy unalmas vagy és nem vagy egy lepedö virtuóz, most rajtad múlik hogy harcolsz érte vagy másra vágysz?

Sajnálom 😭mond neki hogy elhagyod , talán változni fog , egy próbát megér. Ne aggódj valamiért veled van talán mert fiatal vagy, kíván meg ,vékony , szeret meg ....te tudhatod. Derizsd ki, kérlek írj ha segítség kell vagy jó tanács.

Sok sikert!!!

2018. jan. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Előző voktam...Bocsi. Keson vettem észre , nem neked szól.....
2018. jan. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
#12 ha impotenciáról van szó, talán illene közölni a hölggyel, nem? Meg talán praktikus lenne orvoshoz fordulni, mert nagy eséllyel valami kezelendő betegség van a háttérben. Elhiszem, hogy nagyon kínos erről beszélni, de sok esetben kezelhető lenne a probléma. Kérdező, Te meg ne szövegelj, hanen csináld! Apró érintésekkel, puszikkal izgasd fel a párod. A nyak, a keresztcsont környéke szinte biztos, hogy erogén zóna. Ezeket nap közben is "véletlenül" megérintheted. Csókold meg, amikor csak lehet. Az együttlétet indíthatod egy masszázzsal, ez segít ellazulni. Ahogy masszírozod a hátát, adhatsz rá puszikat. Az én férjem pl.teljesen bevadul, ha végigpuszilgatom vagy végignyalom a gerince mentén. Próbáld ki. Illetve még a fül lehet érzékeny pont. Ezt is finoman puszilgasd, nyalogasd, közben óvatosan karmolj a nyakába. Ha minden érintést elutasít, akkor vagy autista vagy szimplán nem szeret.
2018. jan. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Emberek! Ti elolvastátok, hogy itt leszbikus kapcsolatról van szó? Alul van a kulcsszavaknál. Úgyhogy ezt figyelembe véve válaszoljatok. (Egy páran észrevették, de a többség nem.)
2018. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Lapát.
2018. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igen, leszbikus kapcsolatról lenne szó. Nem írtam ki a kérdésbe, mert sokan pont ezért nem válaszolnának.

El fogok gondolkozni mindegy variánson.

Tegnap közöltem vele, hogy rendeltem egy vibrátort. :)) hátha érzi, hogy kéne tegyen ő is valamit..

2018. jan. 25. 08:26
 20/30 A kérdező kommentje:
minden*
2018. jan. 25. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!