Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig szexelünk. A párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig szexelünk. A párom azt mondta, ha még egyszer felhozom a témát elgondolkozik a szakításon. Vélemény?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éve vagyunk együtt, én 21 vagyok, ő 27. Kb 7-8 hónapja kevesebb lett a szex, lecsökkent havi egyre... Sokszor hoztam fel a témát, ő mindig mondja, hogy ne stresszeljem ezzel. Kérdeztem h van valakie.mondta h nem.. Nem tudom mit higyjek.

2018. jan. 24. 23:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
15%
Ne stresszeld szegényt magaddal, még kialakul nála valami kardiovaszkuláris betegség 😐 Férfiként mondom, hogy az ilyen nőket sosem fogom megérteni. Egy ilyen helyzetben megoldás kell, te meg ülsz a semmin és tűrsz...
2018. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Van egy pasija.
2018. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Bence_ ***** válasza:

Szex mentesség csak a tünet.

Eltávolodtatok egymástól. Mi az oka?

Vibrátor csak tüneti kezelés.

2018. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

5# ha meg egybol eldobnánk a párunkat mert vmi nem jó, akk az a baj.

Ha mindenki azonnal lelenne cserélve az gáz lenne.

2018. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Akkor is hozd fel témának. Milyen kapcsolat az, ahol valamiről nem lehet beszélni? Ha nem tetszik neki a dolog, vagy nem ad okot, hogy mi a baja, akkor talán érdemesebb is mást keresned...
2018. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én ha leosztom napokra akkor valóban havi egyszer szeretkezés a barátnőmmel, de mi több ezer kmre vagyunk egymástól.

Az igaz, hogy mikor hónapokig együtt vagyunk akkor nem minden napos a dolog, de heti 3,4 min megvan. Sokat függ attol,hogy mennyit dolgozom, fáradt vagyok e stb.

A másik dolog amiért nekünk nincs gondunk az a nyitottság. Bármit elmondhatunk egymásnak. Titkos vagyakot is. Még olyat is ha netán mást megkivanunk stb. Ilyenekrol is tudunk beszélni harag nélkül

2018. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Próbálok vele kommunikálni, de idegessé válik, amikor szexről van szó.

Amikor szexelünk akkor is azt érzem, hogy azért van mert annyit nyaggatom ezzel a dologgal. Ha én nem kezdeményezek valamit, akkor semmi nem történik. Az a fura, hogy amúgy a szex én kívül minden okés, vagyis ölel, csókol, amikor csak alkalma van rá. Viszont nekem csak ennyi nem elég, nem azt mondom h minden nap szexeljünk, mint az elején, hanem legalább heti 2x.

2018. jan. 25. 10:00
 28/30 anonim ***** válasza:
"ha még egyszer felhozom a témát elgondolkozik a szakításon" hát gratulálok neki, érzelmi zsarolás, azt hiszi, hogy ezzel megoldódik minden és többé nem hozod fel a témát. 2 év azért nem kevés, próbálj meg megértően közelíteni felé, hogy érezze, hogy elmondhatja a problémáit. Jobb ha felkészülsz azért a legrosszabb lehetőségekre is, mondjuk ha talált volna valakit eddig már elhagyott volna.
2018. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megcsal. Lehet csak asszexuális. Mint az én exem...
2018. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy asszexuális..

Lehet jobb lenne, ha vége lenne, úgyse látom, hogy tenne valamit, hogy jobb legyen. Hónapok óta mind nyaggatom ezzel a problémával. Odajutunk basszus, hogy könyörögjek a szexért?Nem nem, ilyen nem lesz.

2018. jan. 27. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!