Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom jól keres, így hozzász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jól keres, így hozzászokok a jóhoz?

Figyelt kérdés

A párom az én fizetésem sokszorosát hozza haza, nem engedi, hogy fizessem a lakást vagy a rezsit, nagy nehezen megegyeztünk, hogy a kajába azért beleadok a saját dolgaimon túl, de így is jobb színvonalon élek, mintha egyedül élnék vagy ha a párom annyit keresne, mint én.

Már többször is felhozta, minek dolgozom, szívesen odaadja költőpénznek a fizum összegét a sajátjából is, ha otthon maradok, és kb csak a lelkiismeretem tart vissza, mivel tudnék mit csinálni, ha nem is végleg, de monduk 2-3 hónapig biztos.


Viszont már így is nagyon megszoktam a jót, és lelkifurdalásom van.


2018. jan. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy érett felnőtt nő lennél, akkor kiállnál magadért, és nem hagynád hogy eltartsanak. Neked is van életed, munkád, fizetésed, nem szorulsz arra, hogy más eltartson téged.
2018. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem a kérdés. Ha neked tetszik, hogy otthon játszhatsz, akkor csináld.
2018. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Mi a kérdés?

Az, hogy hozzászoksz-e a jóhoz?

Ez most konoly?

2018. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Az számít jónak, amiben jól érzed magad, nem az, ami sokba kerül. Ha téged feszélyez az, hogy a párod eltart és költőpénzt ad, akkor az neked nem lesz jó, és nem is tudod majd megszokni. Beszélj vele, egyezzetek meg egy olyan életformában, ami mindkettőtöket boldoggá tesz. Lehet ez az, hogy te háztartásbeli leszel, ha neked valóban örömet okozna, hogy minden idődet a családi tűz őrzésére fordítsd. De mivel feltetted ezt a kérdést, szerintem nem ilyen beállítottságú vagy.
2018. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Elég furcsa párkapcsolat - te igazából azon aggódsz, hogy mi lesz majd ő utána?

Csórinak meg eszébe se jut, hogy valami ideiglenes dologban él.

2018. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nem szeretet es semmi mas., anyagiasag ., elobb utobb felre krsz majd!
2018. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!