Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti meg, hogy nem akarok vele menni a kocsmába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom azt a légkört, meg a sok hülye haverjait. Tudja jól, most mégis kéri, hogy menjek le vele, mert lesz a szülinapja és ott ünneplik. Lesz főzés meg mit tudom mi. De nekem semmi kedvem menni, abba a füstös, büdös lyukba, ő meg ki van akadva, hogy egyszer igazán kibírnám miatta, hisz nem mindig van szülinapja. Jó ez is igaz, de mi egyébként is ünnepeljük előtte a szüleinél, ott köszönteném meg. De nem, hajthatatlan. Szerintetek mit tegyek? Tényleg nagyon bántó lenne, ha nem mennék vele? Nem akarom, hogy emiatt később konfliktusunk legyen..

L/23


2018. jan. 27. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos emiatt még lesz konfliktus...

Menj el vele kicsit.

2018. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A kapcsolat kompromisszumokból áll. Szerintem menj vele, ezt az 1 alkalmat kibírod.
2018. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Rendeljétek házhoz a sört-
2018. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Vagy elmész aztán gyorsan le is lépsz :)
2018. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha tényleg ilyen fontos neki igazán kibírhatnád a kedvéért. Talán még a végén jól is éreznéd magadat.
2018. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer kibírod,ha pedig nagyon unatkoznál,akkor megpróbálhatod magadban dekódólni,hogy mi a fenét is mondhatnak egymásnak azok,akiknek már nem forog a nyelvük,mert annyit ittak. Remek játék lesz,meglátod! :)
2018. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Főzés a kocsmába? :-D


Amúgy szerintem egyszer egy évben kibírhatnád, én ezt tenném. De ha nem megy neked, hát nem megy. Menjetek el ketten másnap valahová.

2018. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

A szülinapján egyszer kibírod.

Milyen kocsmában lehet cigizni?

2018. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha ilyen a kulturkore, szakitanek vele. Unnepelje kocsmaban a szulinapjat valami uj proli kiscsajjal.
2018. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azta, tényleg mekkora bunkó már a rác, hogy szeretné, hogy a szülinapi ünneplésen te is ott legyél a haverjaival. Ja nem.


Maradj csak otthon, szerintem többet amúgy nem fog hívni, és a haverjait sem kell elviselned. Csak nehogy aztán rájöjjön, hogy ha soha enm vagy ott, amikor szeretné vagy fontos lenne, tulajdonképpen minek van veled?


És ez az igazi kérdés.

1-1 alkalmat, látván, hogy ki is jelnette, hogy neki fontos lenne, akkor én elmennék. Az ő helyében meg ha ezt telibetojná ezt a szülinapomon is a párom, ahol egyébként a számomra fontos emberek vannak jelen, nyilván szakítanék.


Egy kapcsoalt kompromisszumokról szól. Egy átlag est tök oké, ha nem mész el. Egy számára fontosabb eseménynél már nem oké. 1-1 alkalmat mindenki kibír, hol ez nincs meg egy kapcsolatban, azt kár erőltetni.. És ez tudod még csak kis szelete a tortának, nem csak szülinapok lesznek az életben..


Nem illetek egymáshoz, evvan.

26N

2018. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!