Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsoda apa lesz az ilyen férfiből, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

Nagyon féltem a legjobb barátnőmet, aki most 6 hónapos terhes.

Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, most vagyunk mindketten 21 évesek.

Két éve érettségiztünk, és ő még gimi alatt jött össze a pasijával, aki 10 évvel idősebb nagyjából, ilyen nagymenő ifjúsági politikus.

Nekem a férfi nem volt soha szimpatikus, mert szerintem a barátnőmet azért választotta, mert feltűnően szép lány, ha arcra nem is, de alakra nagyon, és szépen öltözködik, nagyon jól áll neki a smink, divatos arckaraktere van, szóval ilyen bombanő típus. Amellett a világ legnaívabb embere.

Ez a férfi szerintem alapból öreg is hozzá, nem értettem minek járkál a gimis bulikra, de láttam, hogy a barinőmet teljesen elvarázsolta.

ELkezdtek járni, és az én törekvő, ambiciózus barátnőmből, aki színésznő akart lenni, lett egy csinos háttérdíszlet a politikusficsúr mellett, és hirtelen azt kezdte el vallani, hogy ő háttér akar lenni, és szülni, mert a férfit kell támogatni az ő céljaiban.

Aztán hirtelen jött a hír, hogy külföldön összeházasodtak, nagyon rosszul esett, hogy senkinek nem mondta a baráatink közül, csak a képekből értesültünk mind!

Én egyetemen tanulok máshol, így nem tudunk olyan gyakran találkozni, de nem bírom látni ami történik, nem mondta el sokáig, hogy terhes, csak amikor már látszódott.

Ő velünk bandázik terhesen, miközben a pasija járja a világot az alkesz haverjaival, utazgatnak, minden, a pasi oldalán egy darab kép nincs arról, hogy esetleg apa lesz, várják a bébit, semmi.


Úgy látom, a barátnőm agyát teljesen átmosta, mert ez ilyen úgynevezett konzervatív politikus, akinek szüksége van a házas megállapodott imázsra, de hát ez nem az, amit csinál!

Nem vesz részt a várásban úgy, ahogy kellene.


Nagyon sajnálom és féltem a barátnőmet, ő azt vizionálja, hogy mindig aranyélete lesz emellett a tahó mellett, szerintem pedig nem szereti igazán, csak érdekből tartja, és ha csúnyább lesz, akkor már nem fog neki kelleni.


Bármennyire is objektív vagyok, nekem egy normális, örömteli, szerető kapcsolat nem erről szól.


Mi még mindig a baráti körből egyetemre járunk, tanuljuk az életet, neki is lehetne még diplomája, de semmi nem érdekli, csak hogy a pasasnak megfeleljen, és nagyon keserű lesz neki az ébredése, attól tartok.


Mit tennétek a baráti körünk helyében? Mindenki utálja a pasasát, mert egy arrogáns tahóó.



2018. jan. 29. 02:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam egy hasonló kapcsolatban. Vannak ilyen pasasok. Általában valamilyen magas beosztásban. És igen a szép és naiv lányokat keresik mert kell nekik a háttér és az is hogy alkalomadtán villogjanak a csinos feleségükkel. A rossz hírem az hogy senki nem tud tenni ez ellen csak aki benne van és idejében felismeri hogy nem akar egész életében díszlet lenni és asszisztálni a pasasnak.
2018. jan. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem tudtok mit tenni, tényleg naív barátnőtök van, hát majd tanul belőle, vagy talán boldogok lesznek, de elég korai ez a családosdi. És igen, ez egy agymosás amibe a barátnőd került.
2018. jan. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tökdurva, hogy idegenek is hasonlóképpen látják mint mi.


Nagyon örülnénk neki, ha boldog lenne, de mivel régóta ismerem, tudom, hogy mielőtt megismerte ezt a férfit, nem is voltak komolyabb kapcsolatai, és volt sok terve, és akkor most gyerekezés gyerekfejjel, mert a nagymenő - nem nagymenő egyébként, csak eléggé eladja magát, a sok felszínes hülye pedig beszopja - ezt mondta, hogy a nő életcélja a férfi támogatása.


Értékes ember, többet érdemelne, minthogy eltartottként vegetáljon, de ha most megszül, végzettsége semmi nincs, akkor teljesen ennek a majomnak az alárendeltje lesz és pár évre a gyerek miatt ki is esik a körforgásból, miközben a pasas csak megy és kocsmázik.

2018. jan. 29. 03:21
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőddel senki sem tett semmit. Ő egy ilyen alkat. Ha nem ez a mostani férfi, akkor másik lesz az, akire beindul és így viselkedik mellette.

Mit tennék? Semmit. Ráhagynám. Jó a helyzetfelismerésem és az emberismeretem, szóval a környezetemben eléggé látom a kapcsolatok jövőjét. Férfiként azt is látom, hogy egy férfi mit akar egy nőtől. A környezetemben jó pár nővel vagyok jóban, értelemszerűen szóba szoktak kerülni az alakuló kapcsolatok. Mindegyiküket figyelmeztettem a problémás férfiak esetén. Szerinted, volt bármi eredménye? Nem. Jöttek a hormonok és úgy viselkedtek mindannyian, mint a tinilányok. Mondhatsz bármit, neki ez kell, erre vágyik.

2018. jan. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor azt mondod, hogy mostantól az lesz a sorsa, hogy a pasasnak kiszolgáltatva, végzettség nélkül háttér legyen? Nem ilyen volt ő korábbn!
2018. jan. 29. 03:24
 6/19 anonim ***** válasza:
15%

Valakinek rosszul esik, hogy nem Őt vették feleségül és nem Őt ejtették teherbe. :)

Lehet ám, hogy ezt csak Ti kívülről látjátok így, ahogy és közben meg totál másképp van, de persze az is, hogy nem, mi nem ismerjük Őket. Egy biztos, nem a Ti dolgotok és ha Neki jó így akkor nem tehettek semmit, mert bármit tesztek csak elmarjátok magatok mellől, mert HA úgy van, ahogy írod rajtatok fogja levezetni azt is ha megpróbáljátok felnyitni a szemét. Nem tehettek mást mint, hogy vártok és igyekeztek mellette lenni amikor Neki szüksége van rá. Számomra ettől függetlenül úgy néz ki, hogy több sebből vérzik amit leírtál és a barátnőd boldog, Titeket pedig az zavar, hogy már más érdekli, mások a céljai és mások az élettel szemben az elvárásai mint Nektek.

2018. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként én nem látok abban semmit amit leírtál, ami arra utalna, hogy milyen apa lesz belőle, de az is érdekes, hogy most amikor hat hónapos terhes a barátnőd a sráctól, akartok neki mentőakciót szervezni.
2018. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Egyetemi oktatóként igen kínos olvasni a soraidat. Az objektivitás leghaloványabb jele sem látszik, cink.

Te, és a baráti köröd utáljátok a pasit, az OK - kár volt ilyen hosszan ismételgetni.


A barátnőd meg láthatóan boldog, gyereket vár, és az érdekli, nem az, ami 2 évvel azelőtt. Mi dolga volna bárkinek ebbe beleavatkozni?


Majd, ha kér segítséget, akkor segítsetek, addig meg örüljetek, hogy boldog, a saját életében, függetlenül attól, hogy ti milyen más életet gondoltok neki.

2018. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Segiteni csak annal tudsz aki kéri/el is fogadja a segitseget.
2018. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Békén hagynám, ha a barátnőmnek ennyi esze van, akkor így járt.


Sajnos az ilyen típusú emberekkel nem tudsz mit kezdeni, szar a sorsuk de benne maradnak.


Csak az értelmesebb idióta legalább gyereket nem vállal.

2018. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!