Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban önzés, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban önzés, ha valaki ezért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Ha nem akar egész életében még saját magának is második lenni az anyagiakban, hogy arra megy el az élete legszebb 25 éve, hogy "most nincs", "előbb a gyereknek", "nekem már semmit, a gyerekre kell gondolni".

Tehát a végén eljut oda, hogy egyetlen nadrágja van, az is szakadt, mert a gyereknek kellett a 30 pár mellé egy 31.

Eddig nem értettem egyet ezzel a felfogással, mert úgy kell gyereket vállalni elvileg, hogy anyagilag ne érezze meg az ember.

Mindig úgy gondoltam, hogy mire nekem lesz gyerekem, már nem lesz probléma, de ahhoz még 3-4 évet várni kell.


Most, hogy lehet, hogy terhes vagyok (szerdán kiderül), meg úgy érzem, mi van, ha annak van igaza, aki a fenti elvet vallja?

Holott eddig meg voltam győződve (amíg nem volt tétje), hogy biztosan lehet úgyis gyereket nevelni, hogy nem lesz anyagi csőd a vége.

De nekem sajnos még 2 évem van a suliból (úgy kezdtem, hogy előtte néhány évet dolgoztam), és addig diákmunkán kívül nincs bevételem, hiába keres jól a férjem.


2018. jan. 29. 07:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#20, azt hiszem félreértettelek bocs: #18
2018. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!