Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond, vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Kaptam egy e-mailt, arról, hogy valaki megpróbált belépni a facebook fiókomba. Megnéztem a facebook beállításokban, hogy milyen eszközökről történt bejelentkezés, és akkor majdnem hanyatt vágtam magam, mikor megláttam a párom mobilját a felsorolt készülékek között...

Mivel én tudom az ő jelszavát, éjjel, míg aludt, kijelentkeztettem a saját telefonján az alkalmazásból, mert kíváncsi voltam, hogy ott lesz -e a nevem, vagy a fiókom, mint lehetséges opció? És ott volt...


Elmondtam neki a "csodás" felfedezésem, de ő tagad...állítja, hogy soha nem lépett be az én facebookom-ba, sem a telefonjáról, sem máshogy...

Arra a kérdésre nem tudott válaszolni, hogy akkor mégis, hogyan jegyezhette meg a telefonja az én e-mail címemet, ha soha nem lépett be róla (én sem kértem el tőle soha ilyen célra), azt meg, hogy miért van felsorolva az én eszközlistámban az ő telefonja, azzal indokolta, hogy a rendszer is tévedhet...!


Szerintem viszont kétszer nem téved...:( és nem is az a fő probléma, hogy belenéz, hanem az, hogy a végletekig tagad könnyes szemmel, hogy de ő nem...


Bevallom kissé elszállt a bizalmam...ilyen mesteri módon hazudna?



2018. jan. 30. 00:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%
Sose léptél be a telefonján? Nem használtad a telefonját valamikor?
2018. jan. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Egy évvel ezelőtt még nem ez a telefonja volt, szóval ilyen módon nem kerülhettem bele a mostani készülékébe, és az eszközlistában sem a régi telefonja szerepel, tavalyi belépési dátummal...hanem a mostani készülék van ott, egy egy 1 héttel korábbi belépéssel...


Nyilván senkinek nem tetszene, ha kiderülne, hogy a párja titokban leskelődik utána, de ezt a részét még szó nélkül elfogadnám, mert én is belenéztem már az övébe, tehát nem ez a gondom...ha én ilyet csináltam, akkor azt bevallottam, mindig! Ő viszont épp, hogy nem ereszkedik térdre és úgy állítja, hogy ő aztán nem! Miért köti az ebet a karóhoz, miközben minden jel arra mutat, hogy nem mond igazat?! És hiába beszélünk erről, egyre jobban hajtogatja, hogy nem tudja mi történhetett, de ő esküszik, hogy nem csinált semmit...


Marhára elkeserít, hogy nem jutunk egyről a kettőre, és nyilván felmerül bennem, hogy ha ebben most hazudik, akkor mennyi mindenben játszhatta már el az ártatlan báránykát, amit zokszó nélkül elhittem, mert a szemembe nézve mondta, úgy, hogy kétségem nem volt afelől, hogy igazat beszél...:(


Most is elhittem volna azt, amit mond, ha nem állna 2 bizonyíték is szemben az ő szavával...

2018. jan. 30. 02:58
 13/20 A kérdező kommentje:

11-es:


Nem...erről a készülékről eddig még sosem léptem be, és a sajátom teljesen másik márka meg típus, sőt, abban a városban ahol élünk nincs is olyan barátnőm, vagy rokonom, vagy ismerősöm, akinek olyan telefonja lenne, mint a páromé...

Tudom, hogy ez a része mellékes a sztorinak, de korlátlan netem van, tehát nincs szükségem arra, hogy máséról lépkedjek be...

2018. jan. 30. 03:04
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Belépett. Hazudik.

Miféle bizonyosságot akarsz még?

Akár féltékeny vagy, akár nem a hazugság nem fér bele

2018. jan. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem fölényeskedtek ti egymással véletlenül? Csak marakodtok és felül próbáltok kerekedni egymáson. Mindenáron be akarod bizonyítani, hogy hazudik, ő meg mindenáron hazudik tovább. Versenyeztek egymással.

Szerintem már nem sokáig.

2018. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben egyszerűen odaadnám neki a mobilom, úgy hogy be vagyok lépve, aztán otthagyom azzal, hogy van fél órája megnézni, amit akar.

Utána tudja, hogy felesleges kutakodnia, mert nincs mit.

2018. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Ők egyik oldalról nem fair ez a dolog. Másik oldalról, ha ő féltékeny, akkor ezt egy baromi egyszerű dologgal leszerelheted.


Megmondod neki, hogy figyelj szívem, nem akarlak megbantani, valaki belepett egy hasonlo telefonrol a facebookomra, mint a tied. Nem hiszem, hogy te voltál, de szamomra fontos vagy. Azért, hogy ne legyen közöttünk ez a probléma, bármikor, amikor szeretnéd, odaadom a telefonomat, és átnézheted. Nincs belőle harag. Nincs titkolnivalóm. És szeretnélek erről biztosítani, mert fontos vagy nekem.

Nézd, most is szívesen odaadom, de azt fogod hinni, hogy előre kitöröltem a kompromittáló üzeneteket. Ezért bármikor, ha bizonytalannak érzed magad, csak szólj. Ettől még nem fog összedőlni a világ.


Valami ilyen szént szöveggel simán le tudod szerelni. Persze csak akkor, ha nincs rejtegetnivaló :)

2018. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Szép kis pár vagytok,szóval te is beléptél már az övébe a tudta nélkül de most,hogy ő is most már az azért mégiscsak milyen dolog már :D
2018. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%
Biztos, hogy hazudik. Véletlenül nem került a " bejelentkezni próbáló eszközök" listájára. Csak úgy, hogy megpróbált bejelentkezni arról.
2018. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Néhány válaszolót vissza kéne ültetni általános iskolába, hogy kicsit gyakorolják még a szövegértést.:D


Itt az a lényeg, hogy minek tagadja le, ha belépett. Nem tudom, van bennük egy amolyan tagadási mechanizmus, valamiért gyakran ezt érzik jobbnak, mint bevallani a lényeget. Szerintem egyszerűen jelentsd ki, hogy hiába hazudik, egyértelmű, hogy ő lépett be, és ha tovább tagadja, akkor szakítasz, mivel szánalmas, hogy ennyire egyszerű dologban is hazudik. (De ismerem a típust, sajnos valamiért nagyon szeretnek ilyen evidens dolgokat is tagadni...)

2018. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!