Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve kidoboott miatta, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve kidoboott miatta, nem jöttek össze, én megbocsájtottam, ma már legjobb barátok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Több mint 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel el is jegyeztem karácsonykor. Még szeptemberben kidobott egy másik srác miatt, mondván hogy bejön neki. Össze akart jönni vele, de a srác nem mert jóban voltunk. Utána nem beszéltek, nem akart beszélni a sráccal, még csak köszönő viszonyba se lenni vele. Ebben az a durva hogy osztálytársak. Azután úgy 2 hónapig nem is volt szó róla, minden ment jó irányba. De utána elkezdte azt hogy írogattak fészbúkon (semmi olyat amire ki kéne akadnom), egymás mellett ülnek a suliban. Én elmondtam a barátnőmnek hogy nekem ez fáj és nem szeretném hogy ennyire jóban legyenek. Ezt meg is értette, megígérte hogy nem lesznek jóban nagyon, de rosszban sem lehetnek mert évekig lesznek osztálytársak még.(Még mindig nem értem miért muszáj mindenkivel jóban lenni). Aztán még aznap este írta neki hogy fogadni akar hogy a srác fog előbb elülni mellőle stb. Nekem ez nagyon fájt, mondtam is neki, megint megígérte hogy nem fognak együtt ülni. Ma ugyan az ment mint eddig. Közös képek messenger napban, egymás mellett ülnek. Én mindent próbáltam megadni neki, jó voltam hozzá, ha bármi baja volt mellette voltam, tényleg semmi olyat nem csináltam ami miatt ezt kéne tennie, de amiután kidobott a srác miatt, még aznap este együtt aludtunk, ki volt ő is, én is, nem nagyon akartam összejönni vele újra de mégiscsak szeretem, és gondoltam adok egy új esélyt. Utána hetekig depressziós voltam, nem volt semmi önbizalmam stb. És bízok benne, de mégha nem is akarja a barátnőm akkor is újra előjöhetnek benne ezek az érzések és ettől félek a legjobban, hogy újra megtörténik, ezért próbálom egymástól őket távol tartani (nem sok sikerrel.) Beszéltem a sráccal is, ő is megígérte hogy akkor nem lesznek jóban nagyon, de szarik bele ő is. Mit csinálnátok a helyemben, vagy mit javasoltok?


2018. jan. 30. 12:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Küldeném a kérdezőnek A felszarvazottak balladáját.

[link]


Kérdező, dobd már ki a csajt, ne égesd saját magadat egy ilyen kapcsolattal. Hülyére vagy véve, vedd eszre!

2018. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Palira vesz, de csak azért, mert téged lehet.

És hihetetlen, hogy mindig az ilyen kis hülyéket jegyzik el akár még 17 évesen is.


Amúgy azt gondolod, hogy 17 évesen már érett nő? Elballag a gimiből, megkezdődik számára a nagybetűs élet, és máris másképp fogja látni a dolgokat - és akkor lehet, hogy még ennyire sem fogsz neki kelleni.


22/N

2018. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Most már ideje lenne tanulnod az esetből - ezt a lotyót kezdésnek azonnal kidobod, aztán legközelebb egy ilyet egész egyszerűen nem bocsátasz meg. Kaparj össze námi önbecsülést, ha nem akarsz még egyszer így járni, csak azzal lehet ilyen utolsó lábtörlőként bánni, aki hagyja.
2018. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Tojáshéj a seggeden, de már eljegyzed. Ok. Ez a padosdi meg dedó. Meg gyász az egész is eleve. Nem szoktam sose mondani, na de ez tényleg tini kategória.
2018. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak kell eljegyezni a másikat ilyen fiatalon? Palimadár vagy, vedd már észre. Nem tisztel téged.
2018. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
Fájdalom nélkül sehogy. Az eljegyzés tinikorban, pláne egy év után is hülyeség volt, hisz látható, h semmit nem erősített a kapcsolaton. Szakíts vele, mert így csak szenvedni fogsz, ő meg úgy játszik veletek, ahogy akar.
2018. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy az előttem szólóak nyersen fogalmaznak, de sajnos egytől egyig igazuk van. Ez a lány nem szeret és nem is tisztel téged. Persze, megtart, mert a másiknak nem kell komoly kapcsolatra, meg henceghet, hogy neki vőlegénye van. Nagyon sajnállak, biztos egy jószívű, érzelmes srác vagy, de hidd el, ennek jó vége nem lesz. Szakíts vele, bármennyire is fáj, mert megérdemled, hogy olyat találj, aki szeret és megbecsül.
2018. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél balek. Most az vagy.
2018. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a srác nem utasítja el, akkor most vele lenne és nem veled. Szerinted akkor azért van veled mert szeret, vagy pedig azért "mert nincs ló, jó a szamár is "?

Ezt el tudod viselni? Én kidobtam volna, nagyon megalázó.


22/F

2018. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Segitek:


A csajnak nem kellesz. Most se (csak azt hiszed!). A srác, aki bejön neki, dobta. A csaj először büszkeségből visszament hozzád, mert a "szamár" visszafogadta, ha már a "lónak" nem kellett. Ugyanakkor próbálkozik a másik srácnál még mindig ezerrel, téged meg annyira sem tisztel, hogy azt leirni sem lehet.

Ha a srác füttyentene neki, úgy repülne a csaj az ágyába, hogy az csak úgy csattanna.


EMBER KELJ FEL!!!!! ILYEN NŐT ELJEGYEZNI???? ILYEN NŐT EGYÁLTALÁN EMBERSZÁMBA VENNI??? Ne légy már ennyire töketlen! Szerinted igy hogy tiszteljen téged bárki is, ha magad sem vagy képtelen annyira tisztelni, hogy nem hagyod, hogy a legaljasabb módon kihasználjanak??? Mert azt teszi épp!!!!!! Sajnálom, de ez a szomorú igazság! Kelj fel Csipkejózsika az álmodból és rakd ki a p*csa szűrét, de rögvest!!!


Annyi szép és kedves lány van, aki normális értékrenddel rendelkezik!


29/N

2018. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!