Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
A barátom külön lakik és dolgozik,csak az a baj hogy 2 növel lakik együtt ami nagyon zavar és bánt mert ahogy láttam nagyon jobban van velük és agodom és veszekedtem vele ez miatt! Kiakadtam teljesen mikor ez ki derült elöször még le is tagadta azt mondta azért mert nem akkar veszekedni. Azt mondta bizzak benne mert ö nem ojan ráadàsul idösebb nök mint ök...ettöl persze èn nem nyugodtam meg teljesen. :( 18/làny
2018. jan. 30. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is laktam együtt 4 pasival az egyetemi éveim alatt, köszöntünk egymásnak a folyosón, és ennyi volt a viszonyom velük.

Bizony igen sokan lakótársakkal élnek, egyedül anyagi csőd albérletet fenntartani, főleg fiatalon.

Mi ezzel a gond?

És főleg, mi értelme, ha veszekszel vele? Meg lehet beszélni ha valami bánt, sőt, meg is KELL beszélni, de mi értelme a veszekedésnek? Attól jobb lesz?

Minek vagy a pároddal amúgy, ha féregnek nézed, aki képes lenne megcsalni?

2018. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A kiakadásod semmi esetre sem az.Jogodban áll elhagyni,vagy felhívni a figyelmét arra,hogy ez neked elfogadhatatlan,javasolni-kérni találjatok más megoldást ha lehet ami mindkettőtöknek jó de nekitámadni,kiosztani na azt már nem!
2018. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Fizeted a lakást a két csaj helyett?

Vagy boldogabb lennél, ha utálnák egymást?

Egyáltalán milyen jogon mersz te beleszólni, hogy hol és hogyan él? Semmi közöd hozzá.

Annyira felnőttnek érzed magad: viselkedj is úgy! Ne hisztizz, mint egy óvodás kis picha, ha a feszültség keltésen kívül semmi célod nincs.

Amíg nem tudsz jobb megoldást ajánlani, addig pofa alapállás. Ő valószínűleg örül, hogy van hol laknia, ki tudja fizetni, és kijön a lakótársakkal. Nem fog azért bérelni 140-ért egy lakást, hogy te ne hisztizz. Szállj le a földre!

2018. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Ö is ugyan ezt tenné a helyemben szerintem neki se esne jol ha forditva lenne és hazudnák neki!
2018. jan. 30. 16:10
 5/21 A kérdező kommentje:
Milyen jogon?? Szerintem a barátnöje vagyok igen is sok jogom van tudni, hogy kikel él együtt neki se tetszene forditot esetbe ha 2 férfival lakná.
2018. jan. 30. 16:12
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mekkora hisztit csapsz. Mégis mit vársz? Menjen az utcára? Fizessen 140 lakbért? Vagy van lakásod, ahova oda tud költözni?

Amíg egy elfogadható megoldással nem állsz elő, addig nincs jogod hisztizni.

2018. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pff, folytasd csak az ostoba féltékeny hisztit, nemsokára nem lesz pasid, aztán sírhatsz azon. Képzeld, én is laktam együtt srácokkal, amikor megismerkedtem a párommal, ő két lánnyal lakott (ráadásul kapaszkodj meg, csinosak és fiatalok) én pedig egy lánnyal és egy sráccal. Igaz, ő sose titkolta, sőt, hamar be is mutatott nekik.. mondjuk talán azért, mert én nem vagyok valami bizalmatlan hisztérika, mint te. Ha nem tudsz benne megbízni, akkor meg maradj szépen egyedül, semmi jogod ezen pattogni.
2018. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! Én ezt meg értem és persze hogy nem szeretném hogy,az utcàra menjen!Én csak jót akkarok neki mert szeretem és bizzok benne de nekem ez akkor is egy kicsit furcsa és aggodom hogy 2 növel él együtt, és lehet valami történhet ha ketten vannak épp a házban.
2018. jan. 30. 16:24
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Nem vagyok hisztérika meg nézztem volna hogy ő hogy reagált volna erre, ha 2 férfival laknák együtt ràadàsul még hazudnàk is neki:) Az én szemszögemböl is jó lenne ha valaki làtnà a dolgot. Nem kell egyböl hisztèrikànak nevezni a màsikat.
2018. jan. 30. 16:29
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

"szeretem és bizzok benne"

"aggodom hogy 2 növel él együtt, és lehet valami történhet ha ketten vannak épp a házban"


Most akkor melyik?

2018. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!