Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadása/kiakadásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadása/kiakadásom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Előzmény: 5 éve vagyok együtt a párommal. Én nem vagyok egy társasági ember. Szeretek egyedül lenni. Nincsen nagy baráti köröm. Régebben mikor még suliba jártam akkor azért több barátnőm volt viszont az évek alatt lecsiszolódtak... Van egy régi legjobb barátnőm ő viszont külföldre költözött. Nekem nem fontos, hogy körül legyek véve folyamatosan barátokkal. Na itt jön a gond. Barátomnak igazából szintén lecsiszolta az idő a barátait. Mára szó szerint 2 ember maradt, de mondhatjuk velük sincs jóba. Ő viszont nehezen viseli. (Facebookon fűzi a lányokat ugye kevés sikerrel mert senki nem áll vele szóba) Fiatalabb korában nagy társasággal mentek mindehova, most meg általában kettesben vagyunk. Minden egyes alkalommal ha elmegyünk valahova (főleg nyáron) veszekedés a vége, hogy nekem miért nincs nagy baráti köröm. De neki csak olyan baráti kör kell, ahol fiatal jól kinéző lányok szerepelnek. Hívtam már el pár barátnőmet de azokkal mindig összeveszett és én voltam a hibás, hogy miért ilyenekkel állok szóba.



Na és akkor itt jött a tegnapi sztori.

Végre elmentünk (nagy győzködés után) strandra kettesben. (Mert bármi programot kitalálok mozi,koncert mindig azt mondja majd ha többen leszünk elmegyünk)

Végülis ott el is voltunk, de mikor jöttünk haza kiszúrt egy csajt aki oda is egyedül ment meg a strandról vissza is. (Egy pici strand)

Megálltunk, hogy kérdezzek már tőle valamit, hogy lehet egy városban lakunk... és akkor eljönne velünk valahova. Megmondtam már akkor is neki, hogy engem ebből hagyjon ki. De csak megvárta (mivel ő gyalog volt mi meg kocsival) és kérdezett tőle, hogy xy helyet merre találjuk. Elmondta a csaj majd ugye mivel nem mert többet kérdezni beszálltunk az autóba és továbbmentünk. Utána megint félreállt, hogy menjek oda hozzá én és mondjam meg neki, hogy nem találjuk azt a helyet kísérjen el minket (autóval). Megmondtam, hogy biztos én nem csinálok ilyet.

Ezen ő úgy kiakadt, hogy végig ezt hallgattam tőle hazafele, hogy milyen szemét vagyok, mert direkt szívatom őt. Azóta nem beszéltem vele.

Nem is tudtam aludni, mert olyan ideges voltam.


Nem tudom, hogy tudnám jobban kezelni a helyzetet?


Valaki volt ilyen helyzetben?


22l


2017. júl. 22. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod csajokat fűzöget, és még neked kéne magad rosszul érezned, amiért nem asszisztálsz hozzá? Nem baj, hogy hülyének néz?
2017. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te amugy 5 eve vegigasszisztalod, hogy ez a csavo konkretan elotted keresi a kovetkezo csajat? Vagy mar annyira megvakultal ebben a "csodalatos szerelmi kapcsolatban", hogy tenyleg elhiszed, hogy baratkozni akar? A csavo szimplan szanalmas, te meg buta vagy, hogy ezt hagyod...
2017. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, hogy ha csajozni akar menjen a haverjával....

Erre mégjobban kiakadt, hogy NEKEM AKAR barátnőt szerezni...

2017. júl. 22. 09:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ott megakadt a dolog, hogy miért vagy olyannal, aki facebookon csajokat fűzöget
2017. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csajozni akar menjen a haverjával?

Hee?? Párkapcsolatban ilyen nincs, hogy csajozni megy. Ha hagyod, de vagy akit hülyére lehet venni

2017. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A legrosszabb ***** válasza:
100%

"... NEKEM AKAR barátnőt szerezni..."


;D


Sírok. Te rendesen szopatva vagy, aranyom. :D

2017. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Totál hülyére vesz. Nincs töke kilépni a kapcsolatból, melletted keresi az utódod.
2017. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ti nem vagytok normálisak. A pasid csajokat fűzöget face-en, te tudsz róla, és nem zavar, sőt el is küldöd csajozni? Meg neked akar barátnőt szerezni, de ő akarja kiválogatni, mert nem mindegy a külsejük?

Meg kinéztek valakit a strandon, és ilyen hülyeségekkel megállítjátok, meg be akarjátok csalni az autóba?

Akkor már inkább miért nem ott mentetek oda hozzá beszélgetni?

De nem értem, miért nem szakítotok inkább, aztán menjen mindenki a maga útjára. Ez tök nem normális, hogy csajokat keres a te asszisztálásoddal, miközben a barátnője vagy.

2017. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy normális vagy, hogy egy ekkora barommal vagy? Istenem! Akkor mi a p... ért írogat csajoknak, meg minek ragaszkodik ahhoz, hogy idegen nőkkel beszélgetést kezdeményezzen. Annak kellene örülni, hogy kettesben mentek. Te meg végignézed? Hát nem is írok többet, nem akarlak nagyon megbántani
2017. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ti még egy pár vagytok? Fúha..
2017. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!