Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha más lányt eltartanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha más lányt eltartanak, rendben, ha engem, az nem?

Figyelt kérdés

Nincsenek ilyen ambícióim, csak meglepett a párom véleménye tegnap.

A legjobb barátja eltartja a feleségét, mert a lány nem szeretne dolgozni. A párom szerint ez így rendben, ha valaki nem érzi magáénak a munkát, az ne dolgozzon, ismeri a lányt és megérti.

Amikor megkérdeztem, ha én is azt mondanám, nem szeretnék dolgozni, elfogadná-e tőlem is ezt indoknak, azt mondta, nem, mert tudja, hogy én szeretek dolgozni, meg én eddig is tepertem a céljaimért.


Most akkor arra nézzünk fel, aki lusta?


2018. jan. 31. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy már nem szeretsz. :-)
2018. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Hehe hát ezt nem értem xd :D

Alapból nem kéne egy olyan lány , aki életképtelen ,és nem tudja magát eltartani :)

Nyilván a párkapcsolat későbbi szakaszában , ketten tartunk el akár egy lakást.

Néha nem értem a férfiakat sem O,o 😂

2018. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már megint te... :D.
2018. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt arra gondolt, hogy ha te nem akarnál dolgozni, akkor az csak sima lustaság lenne a részedről, mivel alapból céltudatos vagy, és ezt tudja.
2018. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, ki néz fel arra a lányra? Az ő párja elfogadja, hogy nem akar dolgozni, mindkettőjüknek jó így, mert közösen így egyeztek meg. A te párodnak ez nem opció. Ha nem felel meg a párod hozzáállása, akkor keress olyat, aki eltart.


Egyébként én ismerek olyan nőt, akit eltart a férje, és mindemellet szereti és tiszteli is a nőt. Mert vannak olyan tulajdonságai, amiért a férfi szeret vele lenni, és neki ez megéri.

2018. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:
Nem értelek. Adott egy lusta, semmirekellő némber aki talált ehhez egy balekot aki eltartja. Ez tolerálható, de nem tiszteletreméltó. Miért kellene erre felnézni?
2018. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a kérdezőt már a hetedik kérdés óta frusztrálja ez a lány :D.
2018. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!