Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim egy igazi taphorse?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim egy igazi taphorse? (bocsi csak a trágárságszűrőt kell átvernem hehe)

Figyelt kérdés
Megértem,ha már un engem,de azért ez kicsit sok. Megkérdezem meddig vágassam le a hajam (csak hogy neki is tetsszen) és azt mondja "fäsz tudja".. Vagy csak nekem nincs humorérzékem? És szerinte a nő nem ember, mindig ezzel viccel. Én ebben nem látok annyira poént. Faarc lennék?
2018. febr. 1. 20:14
1 2 3
 1/22 Gál Zoé ***** válasza:
93%
Az.
2018. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Heart of Darkness ***** válasza:
94%
Hülye vagy inkább, hogy még vele vagy.
2018. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt. Ne mondj ilyet kérlek.
2018. febr. 1. 20:19
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

És? Kisírod itt a lelked, várod h bólogassunk h igen, egy paraszt, erre úgy is még évekig a khm, hímtagját..khm, kapod be.

Tipikus oylan vagy, akinek nincs tartása és büszkesége, de azért nem merne lelépni...

2018. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, elírtam a végét. Tehát tipikus az vagy, aki játssza a mártírt hogy neki de xar az élete egy ilyen pali mellett, és sajnáljuk, mert nincs eszed szakítani. Meg is érdemled hogy úgy bánjon veled mint egy kakis wc papírdarabbal.

És ezt minden jó-szándékomból írtam direkt így, neked..

2018. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az, egy címeres főgyökér. Itt is említik ezt, 01:20-tól:

[link]

😂

2018. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De van abban valami,hogy a nőket mindig is lenézték,nem? Ez amolyan tipikus férfipoén már. Nem csak tőle hallottam. Én meg inkább beletörődök,minek magyarázzam nekik,hogy a lányok is érnek annyit,mint a fiúk? és csak azért mert nunánk van meg szülünk és mensikézünk még nincs gáz,csak nemesgáz? :/ hiszen ez jó,és előnyös a világnak:)
2018. febr. 1. 20:22
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Velem soha nem beszélt így párom, sőt még egy vállvonás sem volt, mint flegma válasz!

Annyit érsz kislány, amennyire te tartod magad. nem tudom, a disznóólba ez még divat-e, de mifelénk a nőket a párjuk hölgyként kezelik, és egyenrangú társnak.

2018. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, érzem azért,hogy valahol igazatok van, csak félek. :/ Nem is tudom igazából mitől! Összezavarodok sokszor, mert nem vagyok túl eszes,de higgyétek el nekem,nagyon nagy a szívem. :)
2018. febr. 1. 20:26
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

figyi hugi ha te bírod őt ő meg nem viszi túlzásba akkor végülis az ég kék felettetek.. nem?


nem is kell eszesnek lenned..csak egy csomó gond

2018. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!