Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők mi a francért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők mi a francért nem próbálják a kapcsolatukat helyre hozni? Miért egyből szakítanak ahelyett hogy meg beszélnék a problémájukat a párjukkal?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 21:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, velem eddig 2-ből 2 pasi csinálta ezt, hogy nem voltak hajlandó a kisujjukat se mozdítani, hogy javítsunk a kapcsolaton, hiába rágtam a fülüket állandóan. Persze egy idő után az embernek elfogy a türelme, és szakít. Azután meg visszahallottam kb ugyanezt, hogy én csak úgy kidobtam őket, milyen vagyok már :D

Mondjuk én nem is vetítem rá 2 degenerált viselkedését az összes mai férfira, hanem fel tudom fogni, hogy a férfiak között (meg a nők között is) vannak idióták, meg nem idióták.

Ennyi.

Nem kell 1 db exed vélt vagy valós hü lyeségét ráhúzni mindenkire.

2018. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként elég sokáig próbáltam megbeszélni, ő hárított. Bocs, hogy már elegem volt a sok hülyeségéből és inkább kidobtam, mint csücsüljek a langyos kakiban.


2,5 éve, nekem azóta komoly kapcsolatom van, ő meg egedül tengődik, és "engem okol". Az ő baja.

2018. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor már én is megosztom a saját tapasztalataim. 2 komoly kapcsolatom volt és egyiknek sem én vetettem véget pedig én vagyok a pasi. Legutóbbi barátnőmmel közel 2 évig voltunk együtt és csak úgy egyik napról a másikra kiszórt. Különösebb indokot nem fűzött hozzá csak neki most úgy jó. Hát kösz. Gyereket terveztem vele illetve a kezét akartam megkérni szóval nekem az a tapasztalatom ,hogy néhány nő nagyon önző és csak magával foglalkozik a problémát meg sem akarják beszélni aztán a leg aljasabb módon megalázva kidobnak közben jót röhögnek a balfax palin. Azért dobják el a kapcsolataikat mert ezer más pasit találnak és ha valami probléma adódik hopp ugrás más karjaiba( igen mi is veszekedtünk jó párszor) . Na és a barátnők igen. Ez egy érdekes téma mivel 2 barátnője (legutóbbi exemnek) folyamatosan tömte a fejét csak mert nem voltam nekik szimpatikus illetve egyikőjükkel többször is volt nézet eltérésem . Hihetetlen módon tudnak hatni a "barinők" egymásra és amit ők mondtak neki illetve kedves családja csak az volt a szent és az én véleményem és változásra való hajlamom le volt ejtve. A lelkem az tiszta én többször leültem vele megbeszélni a problémát csak a végére nem jutottunk mert mindig a saját olykor kitalált baromságait hajtotta mert ő a nagy büszke nő és csak neki lehet igaza. Majd ráeszmél hamár ketyeg a biológiai órája hogy annyira sokat nem válogathat. Röviden ennyit tudok mondani ezek az én tapasztalataim ,hogy a pasi csak egy eszköz a nők számára tiszta őszinte érzelmet nagyon kevesen képesek mutatni. Én már nem számítok arra hogy megtalálom az "igazit" főleg mióta ennyi beképzelt öntelt nő van. Őrült feministák hanyagoljanak. Pacsi
2018. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo, en no vagyok, parom ugyanigy semmibe vesz, ezt teszi velem mint irtal te is a nokrol.
2018. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!