Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők mi a francért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők mi a francért nem próbálják a kapcsolatukat helyre hozni? Miért egyből szakítanak ahelyett hogy meg beszélnék a problémájukat a párjukkal?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 21:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet mindent megjavítani, és mindig van egy határ, amin túl már nem éri meg foltozgatni, mert jobb úgysem lesz. A romlott húst sem eszed meg.

Nem tudom, hogy milyen arányban próbálnak férfiak, nők javítani a kapcsolatukon, de egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció, mindkét fél részéről oda-vissza. Szóval nem úgy megy, hogy az egyik fél kommunikálni próbál, a másik meg csak hallgatja, mint a televízió, kétoldalúnak kellene lennie, mint a telefonbeszélgetés. Sokan próbálnak javítani a kapcsolatukon és próbálják ezt a párjuk felé is kommunikálni, miközben a párjuknál süket fülekre találnak, és egy idő után betelik a pohár. Mindegy, hogy férfi vagy nő a próbálkozó.

2018. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

Egy újabb kérdés ahol a te egy darab exed = az összes mai nő.

Sajnos ezen az oldalon nem értik hogy statisztikailag érvényes megállapításokat nem lehet tenni az alapján az 1-5-10 eset alapján amit te tapasztaltál mert annyi ponton hibás a dolog hogy inkább el se kezdem felsorolni.

A kérdés helyesen így hangzik: "miért dobott ki a barátnőm ahelyett hogy megbeszélte volna velem a problémáit?", és mi teljesen biztos választ sose fogunk tudni adni rá mert azt csak ő tud, de ennyi részletből még tippelni se lehet.

2018. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
A ferfiak altalaban nem tudnak javitani a kapcsolaton, ha nem ok akarjak igazabol, nekik jo ami van, ha a no ra is szol, a valtozas altalaban megerolteto es ezaltal ideiglenes is. Szoval tok felesleges egyaltalan probalkozni is.
2018. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Jesszusom mik vannak itt...

Soha, egy barátnőm vagy családtag véleménye nem érdekelt az én választottamról, soha nem tudtak rá enni egy szakításra. És egyáltalán nem értem azokat, akik olyan szinten hagyják magukat befolyásolni, hogy szakít valakivel, mer' a barinő azt mondta. Akkor is húzom a dolgot, mikor már a szomszéd néni is szivenszúrná a legényem.

Én pont az a nő vagyok pl, aki megbeszélni akarja a dolgokat, mielőtt valami teljesen tönkremegy és a langyos kaki is kihűl.

És én szívtam meg. 4 kapcsolatom volt és egyszer sem én szakítottam. Miért? Mert én voltam a kitartóbb, az, aki mindent meg akart beszélni és menteni akarta a menthetőt.

Biztos nem én vagyok a nők körében az egyetlen.

De ahogy látom, pasik a pasik oldalán, nők a nők oldalán, és punktum. Nem lesz egyetértés.

2018. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%

A mai nőket most a gyk alapján mondod? Mert itt én is nézek néha, hogy ilyen bajokra, hogy "csámcsog a barátom", vagy "fogdoz" rögtön írják, hogy hát minek vagy vele? Meg, hogy én kidobnám...

Ez nem azt jelenti, hogy az összes mai nő problémamegoldó képessége kimerül annyiban, hogy szakít. Mint ahogy igenis a férfiak közt is van, hogy semmit se tesznek egy kapcsolatért, úgy a nők közt is vannak néha. De ez nem mindenki, csak mondom.

2018. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Azért mielőtt szakítottunk volna,mindig próbáltam helyre hozni,de ha a másik nem partner ebben,nem fogok könyörögni.


Ráadásul szeretnék 30 éves korom előtt babát,úgyhogy ha kiderülne,hogy a mostani párom nem akar,akkor bizony lapát lenne,mert nem akarom egy olyan pasasra pazarolni az időmet,aki csak az időt húzza.

2018. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

"Én is tettem hogy meg romlott a kapcsolatunk de ha szól hogy ez vagy az van akkor talán még meg menthető lett volna a 6 éves kapcsolatunk ahelyett hogy fel rugott mindent és most ő lehet hogy jól van csak én meg bele pusztulok"


Ez itt a probléma. Amikor egy pasinak a szájába kell rágni, hogy ha folyamatosan olyat tesz, amivel ront a kapcsolaton, akkor ki lesz dobva. Te is azt hitted, hogy azt tehetsz meg a barátnőddel, amit akarsz, úgyse fog szakítani. És most meg lesel, hogy ki mert dobni.

Egyszerűen szánalmas, hogy elvileg felnőtt férfi nem tudja szájbarágás nélkül, hogy mi fér bele egy kapcsolatba, és mi nem.


Itt is sok ilyen kérdés van. "Évek óta bunkón viselkedek vele, másokkal ismerkedek online, baxok otthon bármit csinálni, mindig fontosabbak a haverok, masszív alkoholista vagyok, évek óta nincs munkám és élősködők rajta. Erre most a barátnőm kidobott, és nem értem, hogy miért? Miért nem szólt, hogy zavarja?"

Valószínűleg az elmúlt 6 évben ezerszer mondta, hogy min változtass, mi az, ami őt zavarja, mit szeretne. Csak te belexartál a közepébe, és úgy voltál vele, hogy megszokik vagy megszökik. Úgyse mer szakítani.

Most meg vergődsz, mint ártatlan áldozat.

2018. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

"Én is tettem (tudtam?) hogy meg romlott a kapcsolatunk de ha szól hogy ez vagy az van akkor talán még meg menthető lett volna ..."


Ha te is tudtad, hogy megromlott a kapcsolat, te miért nem szóltál? Te miért nem tettél semmit? Ahogy az első válaszoló írja, "elvoltál a langyos kakiban". A barátnődnek meg gondolom elege lett.

2018. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%

Kár általánosítani, pasik is csinálnak ilyet, fele-fele.

Egyébként én is annak a híve vagyok,hogy ne dobjuk el az első problémánál a dolgot, beszéljük meg, oldjuk meg, figyeljünk rá.

Volt olyan exem,aki az első akadálynál kidobott és más csajt keresett. Ő volt a pasi.:)

Vannak ilyenek, el kell engedni az ilyet, és olyat találni,aki hasonlóan gondolkodik,mint te.

2018. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
A probléma amikor a nő eszközként kezeli a faszit és egy baba csináló gépet lát csak benne meg az egzisztenciát.. eltelik 3-4év aztán már a a munka helyen cumizza a kis anyuka a fütykosoket .. ha már part választóktok legalább tisztelhetek 10-15 évig .. hánynom kell már a sorozatos érdek kapcsolatoktól - házasságok top ! A kapcsolat olyan mint a gyerek felelősséget vállalsz benne és sokan a kényelmuk vagy mi egymás miatt felrúgják ezeke..
2018. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!