Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják ennyire a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják ennyire a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok,a barátnőm 17.Neki is vannak rossz szokásai,mint mindenkinek,de nagyon tüneményes,érző ember.A barátaim is,de a testvérem végképpen ,gyakran beszól neki,a barátaim nem indokolják meg,de szerintem azért mert a város sokáig nem éppen jóhirű iskolájába jár a barátnőm.Ha beszólnak neki,megszoktam védeni,kiszoktam állni mellette,a barátaim kezdenek már kicsit leállni,hiszen 1-2 már beismerte ha fontos vagyok nekik,el kell fogadniuk hogy kit választottam társnak,de a tesóm pl nagyon görény vele,de annyira ha barátnőm nem lenne ott az orrát betudnám törni.
2018. febr. 2. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le a tesód, gondolom egy szűz kocka, dagadt pö cs.
2018. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha más nem használ vágj oda neki egyet ... megtanulja majd, hogy hogyan viselkedjen.
2018. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A testvéred ey kis primitív suttyó, aki egy olyannak szologat be akit nem is ismer igazán, ráadásul rád is tekintettel kellene lennie. Ha szereted a baratnődet az a minimum hogy kiállsz érte és nem hagyod őt igy nyilvanosan bántani.
2018. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az exem tesója is állandóan paraszt volt velem. Egyszer meguntam és a következő undormány beszólásánál lendületből orrba vágtam.

Aztán tudta, hol a helye :D

2018. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!