Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nagyon sértődékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagyon sértődékeny vagyok? N

Figyelt kérdés

Ha a párom ok nélkül összeveszik velem, van, hogy napokig nem tudom magam túltenni rajta.

Tegnap például mérgében a fejemhez vágta, hogy menjek otthonról (nem én idegeltem fel eredetileg), mire én egész este sírtam, hiába vonta vissza már többször is, hogy ezt nem akarta. Meg ma is mondta, hogy sose tenne ki az utcára, előbb menne el ő otthonról, ha ne adja ég szakítanánk, mert tudja, hogy mennyit számít nekem ez a lakás (közös albi).

Ma is elvitt ebédelni, meg adott ajándékot, hogy bocsássak meg, de hiába szeretnék, annyira bennem maradt ez az egész, hogy most kell egy kis idő.

Nem akarok ajándékokat, én is meg tudom venni, ami kell, mindössze nyugalmat, nem akarok villámhárító lenni.


Normális, vagy velem van a baj?


2018. febr. 2. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Hiába szavaztátok le a 3. válaszomat, a tény az tény.


Kérdező, durcizol, viselkedésed NEM normális.


És neked jól esik, ha három napig tök sz..r kedved van?


Problémás eset vagy, és erről nem a párod tehet, hanem te.

Jó lenne, ha foglalkoznál a témával.

2018. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De nem érted, utolsó, hogy nem tehetek arról, hogy hogyan érzek, mert nem én döntöm el?

Nagyon rossz érzés akár 2-3 napig is így, de nem tudok máshogy érezni, mert nem tudom befolyásolni.

2018. febr. 2. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezért tanácsoltam kislány, hogy foglalkozz magaddal, problémád van a konfliktus kezeléssel és annak megoldásával!

Foglalkozz önismerettel, hogy TUDD kontrollálni az érzéseidet és ne kelljen napokig sz..rul érezned magad.


Ne a kifogások mögé búj, mert most azt teszed. Nehogy már az érzéseid uraljanak téged!

Urald te az érzéseidet!

Tanuld meg, vagy szenvedj egész további életedben így!

2018. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
arra kell gondolnod hogy amit mondott azt csak viccbol mondta vagy nem gondolta komolyan. illetve hogy mindig ilyeneket mond es utana mindig megbanja tehat mar tudod a forgatokonyvet ne agyalj rajta
2018. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 WheneverYouWant ***** válasza:
53%

Legalább bocsánatot kért és próbálta jóvá tenni a maga módján. Van aki sosem kér bocsánatot csak másnap úgy tesz mintha semmi sem történt volna.

Nincs itt nagy gond szerintem. Lássa csak rajtad pár napig hogy megbántott és legközelebb talán jobban odafigyel.

2018. febr. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meggondolom, mit mondok annak, akit szeretek; és ha más idegel fel, nem állok neki azzal, hogy menjen el a közös albérletünkből. És a párom sem mond ilyet. Viccből se. Az ember azért van együtt a párjával, hogy közösen vezessenek egy életet, nem pedig azért, gőzcsapként funkcionáljanak.

Én tök megértelek, semmi erzékenykedés nincs ebben, teljesen normális, hogy megbántva érzed magad.

2018. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!