Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi aki akart tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki akart tőlem valamit ezt mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
A barátommal élek már. De két hetente haza látogatok a szüleimhez vagy a barátnőmhöz. Inkább a barátnőm miatt szoktam utazgatni,ha csak nem ő jön hozzám. De nekem több okom van az utazásra,mert haza látogatok,találkozhatok másokkal is vagy ilyesmi. Szóval ezzel nincsen bajom. Az út busszal 40-45perc. Minden pénteken amikor utazom van egy férfi aki mellém ül folyamatosan. Akkor is mellém ült amikor ezer másik hely (még) szabadon volt. Először nem mondtam neki semmit,később is csak a táskámat raktam magam mellé,de azt sokáig nem mertem megcsinálni,mert nem mertek leülni mellém vagy szóltak,hogy rakjam már le a cuccaim. Na de nem ez a lényeg. Hanem,hogy ez a férfi egyszer amikor ült mellettem elkezdett velem beszélgetni tök általános dolgokról. Nagyon közvetlennek tűnt. De nem igazán érdekelt,kifejezetten zavart,hogy nem tudok pihenni és zenét hallgatni. Aztán a következő alkalom során amikor megint leült mellém megadta a telefonszámát is. Felírta nekem egy papírra. Egyetemen tanul,mesélt a suliról,munkájáról,a barátairól a hobbijáról. Tőlem is sokat kérdezett,de én jóval kevesebbet akartam elárulni magamról. Nem akartam,hogy azt higyje akarok tőle valamit. A telefon számát kidobtam azonnal amikor leértem a buszról. Elöző héten pénteken fura mód nem a buszon,hanem már a buszmegállóban láttam. Sorban állás van amúgy mindig. Érkezési sorrendben állunk. Én mindig jóval előbb ott vagyok,hogy legyen helyem. Szóval ez a férfi odajött és elhívott randizni engem. Nemet mondtam és szóltam,hogy bocsánat..de barátom van. Ezután kaptam tőle bombont meg egy kulcstartót két ember fogja egymás kezét. Hát mondom ez nagyon klassz. Visszakartam neki mindent adni,de nem engedte. Akkor már nem is ült le mellém. Csak elment utána,de puszit azért adott nekem amikor oda adta az ajándékot. Mondta,hogy még találkozunk. Nos én nem szeretném ezt az egészet folytatni. Elmondtam neki,hogy nem szeretném megismerni...beszélhetünk...tök jó,hogy megismerhettem..de tényleg nem lesz köztünk semmi. Nekem nem is tetszik a férfi. Helyes,de valahogy valami hiányzik belőle. Nem érdekel,közömbösnek tartom. Max barátként tudnám elképzelni,mert amúgy jókat tudtunk beszélgetni és közvetlen ember. Ennyi! Ennek ellenére nekem lelkiismeretfurdalásom van,mert erről nem mondtam még semmit sem a páromnak. Nem akartam,hogy valami rosszra gondoljon,meg igazából eszemben sem volt az egész,nem érdekelt. Szombat este már mentem haza. Egyáltalán nem akartam ezt szóba hozni. És vasárnap sem, meg a hétköznapok során sem. Elkerülni szerintem nem fogom tudni azt a férfit. Ezért akartam most már szólni a páromnak erről az egészről. Hogy tudja,hogy valakivel összebarátkoztam,de kézben tartom a dolgokat és bízhat bennem. Csak nem akarok neki hazudni úgy hogy remélem megért. Szerintetek az ilyet elkell mondani vagy inkább hagyjam?
2018. febr. 2. 22:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát azért ellenséges nem leszek senkivel sem alapból csak, mert szeretne velem beszélgetni. Nem mindenki akar valami a másiktól. Lehet, hogy csak unatkozik és csevegni akar. Nem fogok azzal indítani minden hozzám szóló embernél, hogy "bocs barátom van, tipli". Levegőt azért lehet venni nem?


Normális válaszokat köszi :) és mindenképp beszélek a barátommal. Díszkíséret nem kell, de azért tudjon inkább erről.

2018. febr. 3. 10:04
 12/13 anonim ***** válasza:
44%

fogd már fel, hogy nem azt írtam, hogy díszkíséret :D


Jó, akkor beszélgess vele, aztán ne reklamálj, hogy zaklat, meg nem tudod levakarni.

Minden jót!

2018. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Beszélgess meg barátkozz vele nyugodtan aztán ne lepődj meg ha nyakig benne vagy a szarban. Annó középiskolás koromban rám akadt egy srác, egyszerűen levakarhatatlan volt. Nem is ismert csak látásból de minden nap tolta a szöveget hogy ő szerelmes belém, szülinapomra még ajándékot is hozott amit abba a percbe vissza is adtam. Megkeserítette az életem, állandóan rám várt a sulinál és hiába ordibáltam vele hogy szálljon le rólam nem értett a szóból. Így mikor barátom lett megkértem hogy jöjjön értem és ijesszen rá a gyerekre mert nem normális amit csinál, még csak azt se akarta elhinni hogy barátom van..

Végül megijedhetett mert leakadt rólam szerencsére. Nem szabad az ilyeneket eltitkolni és jobb ha segít neked, így ő is belelát a helyzetbe.

2018. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!