Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Nem kérek oltásokat,azt szeretném,hogy őszintén válaszoljatok.

A párom míg külön voltunk (4év) lájkolta a volt osztálytársai képét..én mondtam,hogy nekem ez rosszul esik,mert azt hiszem,hogy tetszett,sőt most is tetszenek neki..erre azt mondta,hogy soha nem is tetszett neki egyik sem,akkor velük lenne nem velem...cagy az elmúlt 4 évben.

Nekem elég rosszul esik,mert nem hiszem el,hogy CSAK ÚGY meglátok egy pasit és hopp belájkolom ..

Szerintetek igazat mond,hogy tényleg nincs köze egymáshoz a likenak és ahhoz,hogy mennyire tetszettek volna neki?

Nem voltunk együtt mikor ez volt,de akkor is rosszul esik,azt érzem hazudik és akkoriban tetszett neki...ezért én kevesebbnek érzem magam azoknál a nőknél.


2018. febr. 5. 07:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Jó a kapcsolatotok? Mert ha igen, qurva gyorsan el fogod rontani ezzel a hozzáállással...
2018. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te arra használod a Facebookot, hogy azokat lájkolgasd, akik bejönnek neked, és nézegesd a képeiket.

Mindenki magából indul ki.


Felnőtt ember nem erre használja, hanem kapcsolattartásra ismerősökkel. Sok esetben azért lájkolok be egy képet, mert örülök. Örülök, hogy jól érzi magát a nyaralásán, hogy sikerült egy vizsga, terhes, eljegyezték, gyereke született, stb. Sokszor meg azért, mert "illik": közeli rokon, barát, kolléga tett ki új képet, akkor ez egy ilyen "láttam".

2018. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,hogy fejben lekúrja a nőket,ha én nő létemre nem látok meg mást ilyen szemmel,akkor nem tartom kizártnak ,hogy férfiben is létezik,aki nem néz meg más nőket. Nem gondolnám,hogy egy kérdésből meg tudnák itt sokan állapítani az agyi szintem,igazából sokat el is árul,hogy ismeretlenül ítélkeznek..:) fogadom a kritikát,bízom benne más is
2018. febr. 5. 08:57
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem is kiakadt lájkokon.

Konkrét sztori:

Volt osztálytársam szembement a családi hihedelmekkel (genetikai kövérség), és 126kilóról 90re fogyott, és megizmosodott.

Igazi küzdelem ez, a családja ott hátráltatta, ahol tudta (mesélte, hogy volt olyan, hogy anyukája megjelent nála egy kiló sültcsülökkel, hozzá zsírban sült krumplival, illetve minden családi ebéden és találkozáson ment a bactatás)

Végül kirakott facebookra egy előtte-utána boxeres fotót, én meg belájkoltam, és aláírtam hogy "Nagyon ügyes vagy!"

Na ebből ment a hiszti itthon.

Ismétlem: volt férj!

2018. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, kérdező. Ti hány évesek vagytok? Mi mondjuk meg, hogy hazudik-e és mi van a like mögött? :D Én besz*rok.
2018. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%

"Nem gondolnám,hogy fejben lekúrja a nőket"


Dehogynem. Az összes pózban elképzeli, ami addig eszébe jut, amíg szembe jön a következő jó csaj.

2018. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Csak sajnálni tudlak,hogy azt hiszed ezekkel le tudsz húzni mást. ;)
2018. febr. 5. 09:35
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hergeled magad a semmin. A férfiak nagy részt így működnek. Ameddig csak like-ol és nem csal meg, addig kár b-sztatni, ezzel majd szépen eléred, hogy ott is hagyjon a p-ba. Inkább foglald el magad és szerezz önbizalmat.
2018. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Csak sajnálni tudlak,hogy azt hiszed ezekkel le tudsz húzni mást. ;)"


A kérdésed alapján itt egyedül téged meg a "párod" lehet sajnálni.

2018. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
12 évesen még valóban nehéz ezt elhinni :). És még működhet a "ha én nem csinálok rosszat/ilyet, akkor biztos más sem"-elv :D.
2018. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!