Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Nem kérek oltásokat,azt szeretném,hogy őszintén válaszoljatok.

A párom míg külön voltunk (4év) lájkolta a volt osztálytársai képét..én mondtam,hogy nekem ez rosszul esik,mert azt hiszem,hogy tetszett,sőt most is tetszenek neki..erre azt mondta,hogy soha nem is tetszett neki egyik sem,akkor velük lenne nem velem...cagy az elmúlt 4 évben.

Nekem elég rosszul esik,mert nem hiszem el,hogy CSAK ÚGY meglátok egy pasit és hopp belájkolom ..

Szerintetek igazat mond,hogy tényleg nincs köze egymáshoz a likenak és ahhoz,hogy mennyire tetszettek volna neki?

Nem voltunk együtt mikor ez volt,de akkor is rosszul esik,azt érzem hazudik és akkoriban tetszett neki...ezért én kevesebbnek érzem magam azoknál a nőknél.


2018. febr. 5. 07:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan nem oltásként írom, hanem őszinte válaszként: gyerekes vagy és ostoba. Mindig lesznek olyanok, akik szebbek, jobbak, okosabbak nálad vagy épp a párodnál. A párod nem azért van veled, mert te minden szempontból tökéletes vagy. Hanem azért, mert veled akar lenni, elköteleződött.

És te most azt kéred számon raja, hogy volt VALAHA olyan nő/lány, aki tetszett neki? Ez szinte hihetetlen :D. Igen, voltak ilyenek, vannak és lesznek is. Amíg ezt nem fogadod el, addig gyerek maradsz.

2018. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem mind1,hogy tetszett e neki vagy sem hiszen nem voltatlk

Akkor egyitt akkor sem kellene zavarnia amikor nem.vazytok egxutt

2018. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Jézusom, alapból én a helyében szakítottam volna veled, nem "külön lenni", meg ilyenek.


Eszed semmi, a kapcsolatotok is egy nagy nulla.

2018. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Téged tulajdonképp miért zavar az, hogy más nő is tetszik neki? Ezen gondolkozz el egy kicsit. Úgy gondolod, hogy azzal, hogy veled van együtt, már más nem is tetszik neki? Vagy azt gondolod, hogy ha más tetszik neki, akkor te már nem tetszel neki?! :)) Ez egy beteg dolog, szabadulj meg tőle.
2018. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!