Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, vagy nem foglalkoznátok ilyen kis dologgal?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején vagyunk a pasival, szóval még bárhogy alakulhat, de azt már látjuk mindketten, h jó együtt.

Ami zavar, és többször megtörtént, hogy nem válaszolt az üzenetemre. Nem tettem fel benne kérdést, semmi ilyesmi, csak a nap végén küldtem neki egy képet magamról vagy egy "hiányzol, aludj jól" üzit. Másnap olvasta el öket, és egész nap nem reagált semmit. Mikor egyszer rákérdeztem, azt mondta, hogy úgyis hív majd, és beszélünk, meg egyébként is, ö nem egy irogatós típus. Ez igaz is, nem szereti a virtuális dolgokat, ahogy én sem, de legalább válaszra méltathatna, csak ennyi.

Veletek volt már hasonló?


2017. febr. 6. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kis dolog, és nekem is rosszul esne! Este illik szerintem "elköszönni", még egy kezdődő kapcsolatban is. Jól esnek a másiknak ezek a kis figyelmességek, és furcsa, hogy ő nem igényli.. Más fura dolga is van még, vagy csak ez?
2017. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Pláne ha aznap este nem is látta az üzenetet... Másnap reggel írjon, hogy "jó éjt"??? :)


Ez önmagában nem jelent semmit.

2017. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Két ellentétes vélemény.


#1:

Az egész pasi kicsit fura, de kezdem kiismerni. Viszont azt tudja, hogy nem szeretem, ha nem ír vissza, és mégis csinálja.

Neki az is normális, hogy egy nap elmegy úgy, hogy nem kommunikáltunk semmit.

(Én 28 vagyok, ö 37)

2017. febr. 6. 18:33
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan, nem vagytok már abban a korban, amikor az ember egész álló nap és éjjel a telefonján lóg és szerelmes üzeneteket küld.


Hagyd rá, hogy akkor keressen, amikor ő akar. Most neked jobb lenne, ha megkapnád a kötelező esti üzenetet, ami nem őszinte és nem azért küldi, mert neki fontos elküldeni, hanem mert tudja, hogy te elvárod?

2017. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4:

Igazad van.

Nem szeretnék "kötelezően" elküldött üzeneteket kapni.

Viszont nem vagyok egyáltalán az a ráhagyom típusú nö...

2017. febr. 6. 18:47
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok. 4-es, ez nem korfüggő, hanem beállítottságtól függ, ki hogy éli meg a szerelmet. A kérdező csak esti üzenetről beszélt, nem arról, hogy egész nap a telefonon kéne lógni..

Egyébként abban igazad van, hogy fölösleges olyat várni egy embertől, amit nem szívesen és nem magától tesz..

2017. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Neked fontos, neki nem. Kicsit lehet közelíteni a dolgokat, de gondolom alapdolgokban te sem szívesen változtatnál magadon erővel. Felnőtt emberek esetében én megmondom őszintén, hogy az ilyen dolgokat feleslegesnek gondolom. Mármint ezen pörögni. Te küldj, ha neked fontos, de tőle ne várd el. Ha meg egyébként minden f.a.sz.a, kár konfliktust gyártani. Nekem se esik néha jól, mikor az uram néhány dolgot szerintem hülyén vesz, vagy nem jól reagál le, de hát istenem. Senki sem tökéletes.
2017. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek a válaszokat.
2017. febr. 6. 18:59
 9/17 A kérdező kommentje:

Még egy gondolat.

Eddig hagytam, hogy mindig ö keressen, vagyis kicsit elment a történet abba az irányba, hogy neki mikor jó.

De az ilyen dolgaival, hogy nem reagál, nem hozza meg a kedvem ahhoz, hogy én hívjam. Mert úgy érzem, ezzel azt jelzi, h hagyjam békén. Érdekes, az eddigi párkapcsolataimban sosem volt ezzel probléma, folyamatosan üzentünk, egyértelmü volt.

2017. febr. 6. 19:11
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
Bogaram ez nem pusztán kedv kérdése. Kell neked a pasi? Akkor tekerj érte te is. Egyébként meg ha bizonytalan vagy bizonyos helyzetek miatt, akkor azt jó most tisztázni. Lehet, hogy te itt kattogsz, gyűlik benned a bizonytalanság, ő meg esetleg abban a hitben van, hogy minden de minden a lehető legnagyobb rendben van. Nem vagyunk egyformák, senki nem gondolatolvasó. Ami az egyiknek evidens, a másiknak nem.
2017. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!