Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt bántalmaz lelkileg?

Figyelt kérdés

A férjem néha megmagyaràzhatatlanul viselkedik.

Ha tudja, hogy valami fontos vizsgàm lesz, megbolondul, és bàntani kezd.

Pl pénteken reggel mentem írásbelizni, erre csütörtök este ordított ès alàzott, mint az eszeveszett. Egész éjjel nem aludtam, hányni rohangàltam a mosdóba az idegtől.

Meg is bújtam sajnos, pedig rengeteget készültem.

Tegnap ugyanez. Veszekedés, kötekedés, hiszti, hogy ha megbukik, nem kíváncsi rám többé, megtiltja, hogy mást tanuljak, soha nem engedi majd, hogy szalagmunkàn kívül màshovà jelentkezzek dolgozni.


De apám anno ugyanezt csinálta. Ha vizsgàm volt, akkor veszekedés, verés, zsarolàs....


2018. febr. 5. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ugye nem te vagy akinek a férje még prostizni is akar, majd pedig ha megtalálja álmai nőjét egy 20 évesben, akkor lecserél??

2018. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy egy tipikus, kibontakozóban lévő bántalmazó kapcsolatban vagy? Nem érzed át, hogy mennyire súlyos a helyzet?
2018. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Bántalmazó, mérgező apai mintára ugyanolyan partnert választottál tudat alatt. Irány a pszichomókus!
2018. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz, ha majd lesz 2 gyereketek és velük is ezt csinálja hetente 3-szor?


Az én exem is hasonló volt. Leültem tanulni, előtte bejelentettem, hogy most félrevonulok ezért. kb 10-15 percet várt, majd kinyitotta úgy az ajtót, hogy azt hittem megsüketülök és elkezdte, hogy miért nincs ez, az, amaz a helyén, miért nem talál semmit, miért nincs levágva kenyér, már megint neki kell főzni (igen, neki ez is főzés volt), stb :)

2018. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Ah, megint te vagy a német szakos, aki nemet anyanyelvuekk tanul, es folyton mindenki bantja a tanulas miatt... meg felteszel 10 kerdest vagy egyszer nekiallsz valtoztatni is?
2018. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*anyanyelvűekkel
2018. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem minek vagy együtt a férjeddel.

De tényleg, miért?

2018. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"ha megbukik, nem kíváncsi rám többé"

Önbizalom szegény kis gyerekes bolond.


Legközelebb ne mondd el neki ha vizsgád lesz.

Mivel ilyeneket mondd neked, feltételezhetően állati szarul érzi magát, ha te sikeres vagy ő meg nem. Itt most arról van szó tulajdonképpen, hogy ő szarban van, vagy nincs jó úton, vagy érzi hogy előrébb tartasz, ezért baszogat..már elnézést. Önző a figura. Sajnos nem tudok mást mondani. Ha igazán szeretne, nem tenné ezt. Elvakítja az önző vágya, hogy ő legyen sikeres. Csak azt nem érti meg, hogy nem attól lesz sikeres, ha te rosszul teljesítesz. :D Szóval ezért nevetséges valahol ez az egész.


Ha nem változik és nem tudsz vele beszélgetni erről, valószínű, hogy vége lesz így a kapcsolatnak, de ehhez neked is akarnod kell egy támogató PARTNERT.

2018. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer kiírtad egy hete talán.
2018. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jól van, 15-ös akkor nem csak szerintem gáz, amit a kérdező csinál.


Változtass, de hagyd abba a FLEESLEGES nyávogást!

2018. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!