Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik tanárom lelkileg bántalmaz?

Figyelt kérdés

Egyik tanárom lelkileg bánt.. 9.-ben volt az első, amikor ÉPP HOGY CSAK becsengetés után 1 perccel, egy picit beleharaptam a szendvicsembe, és Ő azt mondta : ' Ne egyél, mert még kövérebb leszel.. ' . Nagyon bántott.

A 2., és a 3. precedens elmúlt napokban történt. A 2.. leküldött valamiért a könyvtárba, és azt mondta, vigyek valami táskát, én erre mondtam, hogy nem , majd kezembe elhozom. Erre ő : ' Bár ahogy látom, van rajtad elég táska.. ' . A 3.. valami ételről beszélgettünk, és kérdezte, hogy valaki tudja-e . Engem felszólított : ' Na te biztos sokat eszel.. vagyis ebből az ételből, ahogy elnézlek. ' .

Az közrejátszhat, hogy 9.-ben volt egy kis (inkább nagy) összezörrenésem az osztályával?!

Nagyon fájnak ezek a dolgok, hiszen SEMMIT NEM ÁRTOTTAM NEKI, TANULTAM RENDESEN ERRE A TANTÁRGYRA, mi baja lehet velem? Már mindig majdnem ott tartok, hogy elsírom magam, de türtőztetnem kell, hogy ne lássa rajtam, hogy meg tud törni.

Mit lehet tenni? Az is eszembe jutott, hogy beszélek vele, ha ezt folytatja, de nem tudom, mit mondanék neki. Anyának nem merek szólni, mert Ő egyből be szeretne menni a suliba, ahogy ismerem. Valami más lehetőség? Vagy tűrnöm kell a megaláztatást? :'(



2013. szept. 23. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfõnökkel megbeszélheted eszt gondolom.
2013. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

"Osztályfõnökkel megbeszélheted eszt gondolom."


Te pedig a nyelvtantanároddal.

2013. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Mutasd ki előtte hogy nem akarod kiirtani a cigányokat és a homoszexuálisokat. "


ez meg hogy ??? mit értesz ez alatt ??

2013. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a "Nem akarom kiirtani a homoszexuálisokat...stb.." ?:O
2013. szept. 23. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Semmit se keres???

Te F..z!!!!!

Agyon fizetik őket,most kaptak egy csomò fizetès emelèst!!!!



Kérdező!!!

Szimlán feljelentenèm először az igazgazònak,ha ez sem segìt utána a rendőrsègen.


Amùgy meg nem szokás tedti adottságokkal gùnyolòdni a suliban főleg megalàzni màst.

2013. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Van Facebookja.?



Lealàzom én majd.

2013. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a "vicc" az egészben, hogy még csak kövér sem vagyok. a saját kis 53 kg-ommal majd biztos kövér vagyok..

Eddig sem volt önbizalmam, de ha ez így megy tovább, még ennyi sem lesz.

2013. szept. 23. 19:59
 8/15 A kérdező kommentje:
nincs fb-je
2013. szept. 23. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak poénosnak gondolja magát és nem nézi a másik ember szemszögéből. Biztos hasonló problémái lehettek gyerekként. Nyugodtan sértődj meg, nyilvánítsd ki, hogy nem tetszik az ilyesmi, vedd semmibe. Talán beugrik neki a dolog és lesz egy kis lelkifurdalása. A tanarak többsége azonosul az osztályával és favorizálja őket, ami nem baj.
2013. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De hány éves vagy ? Mert ha 1 ősen 53 kilő akkor van bajod , egyébként egyszer pofázz vissza , mond meg hogy milyen tök jó tanár hogy a diákkal csúfolódik .... Ebből pedig eljutsz odályig hogy megkérdőjelezi az oszid , az igazgató stb . Szerintem ha még egyszer beszól , szólj vissza , egy tanár se teheti meg ezt egy diákkal , senki nem fog téged kérdőre vonni , ha igazgatóhoz küldenek egyet prünnyögsz neki , s kész . Kiváncsi vagyok mi lett a vége ennek :D
2013. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!