Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás azért, mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás azért, mert azt akarja, hogy hordjak vele fát?

Figyelt kérdés
A barátom erre akar rávenni...
2018. febr. 5. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória...
2018. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk, ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor ne válaszolj, ez is a felnőttség egy jellemzője..
2018. febr. 5. 15:42
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nyuszika, ha emiatt akarsz vele szakítani, akkor tedd meg, legyen esélye egy normális nőt találni magának. Egyébként mi bajod lenne, ha segítenél neki? Letörne a körmöd? Vagy szálka menne a kezedbe?
2018. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Én nem szakítanék kifejezetten ezért, de nem is csinálnám, mert ez nem női munka, tőlem pedig kifejezetten távoli az ilyesmi. Bár nem tudom elképzelni, hogy aki ilyet szeretne velem elvégeztetni, annál más bibi nem bukik ki, szóval kompatibilisek biztos nem lennénk, úgy meg ugye mi értelme...
2018. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
igazad van, te csak élvezd a jó meleget, meg ne mozdulj...
2018. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Es evvel mi a baj? 40 kilo vagyok megis behordtam a multkor is 12 mazsa fat egy delutan alatt. Nem ertem, hogy mi a gond evvel.
2018. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Úristen mekkora tapló, hogy merészel segítséget kérni :D Ha már megfordult a fejedben, akkor tegyél neki egy nagy szívességet és tényleg szakíts vele, majd talál magának normális nőt.
2018. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kamuuuu
2018. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Ja, belvarosban lakom. Kozpinti futes van. Tuti nem cipelnek fat.
2018. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kamu.
2018. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!