Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó ember lennék, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó ember lennék, azért húznak le mindig? N

Figyelt kérdés

Ma jegyezte meg egy kedves ismerősöm. Konkrétan azt, hogy túl rendes és jóhiszemű vagyok, ezért húznak le pénzzel már sorozatban a kapcsolataimban.

Exem ilyen téren odáig ment, hogy én fizettem a benzint a kocsiba, amivel ahhoz a lányhoz utazgatott, akivel csalt. Természetesen nem tudtam róla.

De ez nem az egyetlen eset, kölcsön ennyi, kölcsön annyi, más kapcsolatokban is, meg ugye fizessek én, ha nem a pénzre megyek...

Adnék szívesen, ha lenne, de sajnos nekem sincs, ennek ellenére nem egyszer fordult már elő ilyen.

Az is baj, hogy nincs szívem visszakérni, ha a páromnak adok kölcsön valamire, mert olyankor mindig szomorúan néz :(


2018. febr. 5. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó, hanem túl jóhiszemű vagy.
2018. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Viccelsz, ugye? Ez nem attól függ, hogy jó ember vagy vagy sem (bár nem kétlem), hanem hagyod magad. Ráadásul sorozatosan? Szedd össze magad, rázd le magadról az élősködőket és ne engedd vissza, olyat keress, aki nőként kezel, nem ATM automataként.
2018. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj hogy igy csak kihasznàlnak:(

Biztor rendes ,arsnyos nő vagy csak nem értékelik

2018. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nos, itt a gyk-an csak a nok huzzak le a pasikat , de a gyakorlatban a pasik is a noket. Ne legy naiv, keruld az ingyeneloket.
2018. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl naiv vagy. Hagyod magad kihasználni. Változtass ezen..
2018. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem az a baj, hogy jó ember vagy, hanem az, hogy nem válogatod meg, kinek segítesz.

Maradj jó, csak ne legyél naiv!


22/N

2018. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Engem egy cigány húzott be így tavaly: ''Látom rajtad, hogy te kedves vagy...'' be is húzott a dágvány. Ilyen többet nem is lesz!
2018. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra.

Ha kölcsön adsz, addig ne adj újra amíg vissza nem kapod.

2018. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, e ez már nem a túl jó ember kategória.

Ez sokkal inkább már a balekség.


Én is jószívű, gondoskodó vagyok ha van párom, de azért vannak határok.


Általában a legegyszerűbb, hogy felteszel magadnak 2 kérdést:

- akkor is megtennéd érte, ha 2 nap múlva elhagyna? Nyilván egy szendvicsre akkor is meghívnád, de nem adnál neki kölcsön 2 milliót.

- kb azonosan szálltok be a kapcsolatba?

Nyilván nem fillérb'szásra gondolok, de ha te fizetsz mindent a kocsitól a kajáig, ő meg nagy kegyesen vesz egy csokit, az nem azonos szint.

2018. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen. Én is ilyen vagyok férfiban, le is húzott egy nő, meg átvert, meg hazudozott. Viszont vannak róla komprommitáló dolgaim, így jobb belátásra bírtam, hogy fizesse csak vissza a kölcsönt.

Jóhiszemű vagyok, de mivel bizalmatlan, főleg azzal aki okot ad rá, csendben azért bebiztosítom magam.

2018. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!