Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz olyannal akinek nem sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyannal akinek nem sok kapcsolata volt és régen nem volt?

Figyelt kérdés

Ha valaki olyannal jövök össze akinek nem volt előtte régen párkapcsolata, azzal egyáltalán lehet jó a kapcsolat? Érdemes türelmesnek lenni ha problémák adódnak vagy az ilyen eleve halálra van ítélve?


Arra gondolok, hogy ha az illető megszokta, hogy úgy csinálja a programjait ahogy neki jó, akkor most ismét alkalmazkodnia kell máshoz. Ugyanaz a baráti köre, akik már jól ismerik, nem kell az új barátját/barátnőjét kiismernie meg nem igazán hallja hogy hol hibázik vagy ilyesmi mivel a barátaival lehet nem követ el hiábakat.



2018. febr. 6. 13:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Nekem 4 évig nem volt senkim a páom előtt. Kb 1 hónap alatt visszarázódtam a kapcsolati létbe. Csak hozzáállás kérdése szerintem :)


29/N

2018. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

:( A barátom ilyen


Elég hosszú lenne leírni az egész sztorit.

Azon gondolkodok szakítsak-e.


Igazából egy ideje sok vitánk volt és veszekedés de az legtöbbször az én hibámból....csak akkor nem jöttem rá. Félreértettem amiket mondott, meg beleláttam dolgokat amiket nem kellett volna...végül ezeket megbeszéltük és átlendültünk rajta. Sajnos az is benne volt hogy féltékeny lettem egy nőre és ez is egy újabb rossz húzásom volt nála (nem okom amúgy a féltékenységre kiderült).

Ma is egész jókat beszélgettünk, már azt terveztük mikor fogunk találkozni, és egy bizonyos mondatánál írt egy olyat hogy igaz hogy magának való de... (itt nem szeretném leírni a folytatást mert az hossú)

És az a helyzet hogy a kapcsolatunk legelején mondta már hogy magának való csak én meg ezt itt úgy értelmeztem hogy nem kellek neki, meg hogy szakítani akar és ezért mondja..meg hát a magának való az feltételezheti hogy nem kell neki a másik, csak maga. Azt is írta hogy néha tényleg soknak érezte a párkapcsolatot.


És én erre mondtam hogy hát de ha szakítani akar akkor ezt máshogyan mondja meg

(én ebből arra következtettem hogy valahogy nem akar velem lenni) és ő mondta hogy nem akar szakítani meg elküldeni meg ilyesmi.


Erre válaszoltam hogy amúgy elég illúzióromboló egy amúgy jó beszélgetés közben egy ilyen....de már korábban is volt hogy pont egy jó pillanatban mondott valami rosszat. Akkor bevallotta hogy ez egy hibája és ma meg írta nekem hogy tényleg lehet hogy béna de én se kezdjek azonnal veszekedni mindenen.


:(


Szóval mostanában sajnos sok mindent én rontottam el, ezzel persze némileg elüldöztem magamtól aztán rendbejöttünk de ez a mai meg elgondolkodtatott.Én is hibás voltam sok mindenben, és nem tudom hogy mostanság a sok miattam történő probléma az oka csak hogy soknak érezte az egészet vagy inkább az hogy nem való neki a párkapcsolat.


:/ Nem szeretném elveszíteni az ilyesmik miatt. Én is elég sokat hibáztam és volt már hogy ő is de azt érzem hogy szeretem.

2018. febr. 6. 14:50
 13/31 anonim ***** válasza:
31%
Nem elsősorban a korábbi kapcsolatok száma dönti el. Tény, hogy egy sokmindent megélt partner LEHET előny, de nem biztos az sem.
2018. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Egyébként meg ha veszekedtünk az szinte mindig a neten történt...személyesen nem igazán.


Bocsánat hogy hosszú lett de már tisztára bizonytalan vagyok mert amúgy szeretem is és amúgy nem mondhatnám hogy nem mutatja hogy esetleg szeret.

Segít nekem mindig ha megkérem valamire, olyan dolgokat is megcsinál amiket egyedül nem csinálna meg de velem megteszi... meg azért szokott ő is keresni engem, nem csak én őt. Amúgy bemutatott már az anyukájának is, meg a barátainak..

Szóval amúgy azt érzem hogy fontos vagyok neki...meg mondta...csak el vagyok bizonytalanodva és sokszor nem látok tisztán.

2018. febr. 6. 14:55
 15/31 anonim ***** válasza:
61%
Amit te hozzá szóltál, én szakítanék veled. Ennyit agyalni 1-1 szón, mondaton, jó vége nem szokott lenni. Az meg agyzsibbasztó, ha minden mondatom jól kiforgatnak én meg írjak róla tanulmányt, mit is jelent.
2018. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyébként a válaszokat! :)


Dilemmázok most hogy mi legyen vagy lehet-e ennek folytatása. Tényleg sok mindent én rontottam el, piszkáltam alaptalanul dolgokért, mondta hogy úgy érzi néha nem felel meg az igényeimnek....csak az is felhúzott mikor mondta hogy magának való,mivel azt hittem ezzel viszakozik vagy ilyesmi. Tényleg nem egy kifejezetten társasági ember, ilyen értelemben biztos igaza van.


Azért írok ennyit mert már jól esik kiírni magamból meg bizonytalan vagyok....érzem hogy szeretem, de mégis.

2018. febr. 6. 15:00
 17/31 A kérdező kommentje:
14:57nek is köszönöm a választ, új kommentben írtam még.
2018. febr. 6. 15:01
 18/31 anonim ***** válasza:
7%
Emberfüggő. Ne éljünk sztereotípiák mentén!
2018. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
A befelé forduló ember a magának való. Ha te kifelé forduló ember vagy vagyis kommunikatív,mert szerintem te az vagy akkor sosem fogjátok megérteni egymást.
2018. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

:( Pedig egyébként annyira jól kijönnék vele....


Igazából nem arról van szó, hogy egyáltalán nem kommunikatív...mert azért kérdezget milyen volt a napom, vagy mesél az ő napjáról, vagy csak úgy ír egy üzenetet hogy mit csinál éppen..


Csak mondja magáról hogy magának való...szerintem ezt úgy érti hogy nincs annyira oda azért, hogy minden nap nyüzsgés legyen és legyen körülötte valaki meg ilyesmi...de amúgy barátai is vannak...


Én már kezdek bezavarodni...az a baj hogy amúgy összeillenénk szerintem csak ez bizonytalanít el...nem egyszerű

2018. febr. 6. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!