Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz olyannal akinek nem sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyannal akinek nem sok kapcsolata volt és régen nem volt?

Figyelt kérdés

Ha valaki olyannal jövök össze akinek nem volt előtte régen párkapcsolata, azzal egyáltalán lehet jó a kapcsolat? Érdemes türelmesnek lenni ha problémák adódnak vagy az ilyen eleve halálra van ítélve?


Arra gondolok, hogy ha az illető megszokta, hogy úgy csinálja a programjait ahogy neki jó, akkor most ismét alkalmazkodnia kell máshoz. Ugyanaz a baráti köre, akik már jól ismerik, nem kell az új barátját/barátnőjét kiismernie meg nem igazán hallja hogy hol hibázik vagy ilyesmi mivel a barátaival lehet nem követ el hiábakat.



2018. febr. 6. 13:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Egyébként én sem vagyok a teljesen kifelé forduló... nálam szerintem helyzetfüggő is meg nem tudom.


Amúgy ha személyesen találkozunk akkor sokkal kevésbé jönnek elő ilyesmik és sokkal kevesebb a veszekedés, mint például chaten.

2018. febr. 6. 19:35
 22/31 A kérdező kommentje:

Könnyű lenne ha nem szeretném ennyire, de szeretem nagyon is :(

Annyi mindenben amúgy meg egyezünk....érdeklődési kör,közös programok,sok minden. Meg megtesz olyan dolgokat, amikből biztosan tudom hogy fontos vagyok neki, meg aggódik értem meg segít ahol tud, jól érzi magát velem, meghallgat ha bajom van....



Annyiban igazság van hogy sokszor tényleg kis dolgokat nagyítottam fel és feleslegesen piszkáltam...

Tényleg magának való valamennyire, az is igaz... de azt hiszem ettől ő még nem biztos hogy szakítani szeretne velem.

2018. febr. 6. 19:48
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem sem azzal van itt a gond, hogy ő nem tud belerázódni egy kapcsolatba, hanem egyszerűen te túlagyalod. Ismerős érzés, én is hajlamos vagyok rá, szóval nem felhánytogatni akarom :) Szerintem egyszerűen egy kicsit kevesebbet próbálj stresszelni a témán :) Megbízható srácnak hangzik, nem csajozik, nem irogat minden nőnek a Facebook-on, stb. Más ilyen nyilvánvaló hülyeségek mellett is kitart a pasija mellett.
2018. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok egyébként: miért érdemlek lepontozást azért, mert 4 évig nem volt komoly kapcsolatom és utána azt állítottam, hogy bele lehet rázódni simán?

Ha valaki szerelemből dönt a másik mellett (igen, nekem 4 év kellett ehhez, mert a 4 évben komolytalan srácok jöttek csak az életembe), akkor gyorsan ráhangolódik az ember a kapcsolati létre. Nem fer, no comment.

2018. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? Az a nő, akit írtál, vele mi volt, nem lehet, hogy amiatt lett nyűgös? Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy sokáig volt egyedül. Lehet attól van kiborulva, hogy veszekedtek, vagy sok vagy neki így.
2018. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: nem hiszem hogy a nő miatt volt...mert előtte és utána is ugyanolyan normális volt mikor találkozott a nővel...pontosabban 7 éve ismeri, barátok... csak én féltékeny voltam a nőre pedig amúgy nincs köztük semmi.

Azt mire érted hogy sok vagyok neki? A veszekedéseim miatt? Hogy ezzel nagyon kikészítettem?

2018. febr. 7. 12:10
 27/31 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve vagyunk együtt, ismerni egy éve ismerjük egymást csak nem szerelemnek indult először.
2018. febr. 7. 12:10
 28/31 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok, ő 30 szóval...lehet emiatt is van bár én eleve ilyen filozofikus típus vagyok, hajlamos vagyok mindent túlgondolni...mások is mondják, nem csak ő.


Csak mikor írta amiket ide is írtam, nekem nem volt egyértelmű....lehet nem úgy értette, lehet a veszekedéseimre írta hogy sok...

2018. febr. 7. 12:21
 29/31 A kérdező kommentje:

Úgy érzem azzal van a legnagyobb bajom, hogy ő mond valamit és nem tudom eldönteni hogy értsem vagy félreértem...és ezért van veszekedés mikor amúgy nem lenne rá ok.

És nyilván az ilyen veszekedések után meg már nem olyan jó a dolog....meg minél többször van ilyen, annál jobban kellene vigyázni hogy ne legyen.


De másokkal is volt már ilyen hogy valamit mondott valaki és én abba belemagyaráztam valamit.

2018. febr. 7. 12:23
 30/31 A kérdező kommentje:
Én attól féltem, hogy nem szeret vagy ilyesmi....hogy nem jó neki velem és azér mondta
2018. febr. 7. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!