Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy "felnőtt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy "felnőtt" férfit józan észhez téríteni?

Figyelt kérdés
Az exem reménytelenül szerelmes egy olyan kislányba, aki érzelmek nélkül játszadozik a férfiakkal, ja és persze nem utolsó sorban az eltartásra/pénzre hajt. Tizennégy év után elhagyott egy 19 éves "aranyásó" hivatásos ".." végett - mert ő úgy gondolta, hogy megtalálta élete nagy szerelmét. Ő ezt nem tudta, és most utólag sem akarja elismerni (pedig a tények önmagukért beszélnek). Mert ő, úgy gondolja, hogy a kis csaj élete szerelme. Nem elég, hogy kirobbantotta egy 14 éves kapcsolatból, anyagilag (egy hónap alatt kb. 500 ezer forint) megkárósította, érzelmileg padlóra tette - de neki ez a "nő" álmai nője. Szerintem ha a két szemével látná, hogy kikkel össze nem fekszik a csaj, még akkor sem hinné el. Hogy lehet valaki ennyire naiv, és hülye?

2018. febr. 6. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Közöd?
2018. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hogyha neki ez így jó, akkor lehet, hogy hagyni kell mert ődóga; amúgy én ezt nem tudom. Viszont lehet, hogy te meg féltékenynek tűnhetnél , hogyha mondod folyton neki, és ezzel nyaggatod pl , hogy a szerelme csalja őt. Amúgy nála én asszem, hogy most ilyen köd van, és nagyon magához édesgette őt a csaj, tehát így föl sem merül benne az exedben a lehetősége, hogy esetleg megcsalja őt, meg a pénzére hajt. Te szóltál neki, most már megtetted a magad részét; végülis joga van nem rád hallgatni, meghallgatta a véleményed, az álláspontodat; szerintem ennél többet nem-igen tudsz tenni. Max ha vinnél róla fotókat, de az is milyen lenne, hogyha azzal töltenéd a napod, hogy mások után leskelődsz. Mások magándolgába ütnéd az orrod, és neked se lenne saját életed. Szóval szerintem ennyit tudtál tenni, majd megoldja; te ezt a terhet ne cipeld.
2018. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*Meg pl ajánld föl a sorsnak! Történjen az, ahogy lennie kell; lehet, hogy az exed ebben az életében pont ezt akarta megtapasztalni, tehát neki "jó így"; de akár idézőjel nélkül is lehet jó így. Ha ez van benne a sorsában, akkor fejre is állhatsz, akkor is ez fog történni; mert ez a sorsa. Amit fönt megírtunk együtt születésünk előtt. Hogy miket szeretnénk megélni , milyen tapasztalatokat megélni. Pl te is akarhattad ezt a tehetetlenséget megtapasztalni, hogy ismered, jól, reálisan látod a helyzetet; mégsem tudsz tenni ellene, beleavatkozni. Tehát külső szemlélőként ez lehet neked egy lecke, egy tanulság. Pl üzenet neked, hogy te mindig legyél résen.
2018. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
*más kárából is lehet tanulni, és ezzel pl az exed mutatja meg neked; taníttatja meg veled; hogy milyen ez, amikor szeretnél segíteni, tenni valamit, de nem tudsz. Tehát az exed ő most ezeket tanítja, ismerteti meg veled.
2018. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*meg ki tudja, ők milyen karmát hoztak előző életükből, tehát nem feltétlenül jó, hogyha ebbe te is komolyabban belegabalyodsz már és részese leszel ebbe a karmikus szálba/nak.
2018. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Erik Erikson szerint van az életnek 8 szakasza, amit mindenki megcsinál. A középkorúaké a 7. Ekkor a férfiak a szerelmet keresik. És ha a valaki szerelmes, akkor teljesen mindegy, hogy mit mondasz neki, mert úgysem figyel rád, csak a szerelmére.
2018. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnos most nem tudsz semmit sem tenni. Meg kell várnod, amikor már nem lesz annyira szerelmes, na akkor mond neki azt, amit most mondasz neki.
2018. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd a 0-ás bankszámla és az este egyedül majszolt kifli magához tétíri.
2018. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen szám, szerintem Ákos; hogy "Féltelek; [...] ha az örvény a mélyére ránt, már késő lesz tudni, hogy féltelek." Talán lejátszhatnád neki, de nem feltétlenül értené, hogy mire utalsz vele. Meg milyen örvény, hát ő pl ebben a kapcsolatban jól érzi magát.
2018. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!