Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek már történ olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már történ olyan, hogy a munka miatt eltávolódtatok egymástól és végül vége lett a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy nem volt időtök egymásra, mert pl éjszakás volt a párotok 7 napból 6 napot dolgozott és nem laktatok együtt.
2018. febr. 6. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, igen, de két értelmes, felnőtt ember leül, és megbeszéli egymással,mi a probléma, és eldönti, hogy az egész megy e, vagy nem. Ha két ember szereti egymást, mindenre megoldást találnak, ha nem, akkor kifogást..
2018. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

okozhat ez nagyon nagy gondot igen. Ha az egyik fél új munkahelyet kap, nagyobb fizetéssel, nagyobb felelősséggel, akkor HA hajlamos rá, előfordulhat, hogy a munka kerül az első helyre az életében. Ezt nem bírja ki a kapcsolat.


Ezt úgy értem, hogy ha ő nem akar tenni ellene semmit és rápörög arra, hogy ő mennyire fontos a melóhelyen, neki mennyi ideje elmegy pluszban otthon is, emiatt fáradt lesz, elmaradnak a programok, elmenetelek, lemondódnak a baráti összejöveteleke, stb stb, akkor azt a másik fél egy idő után nem fogja tolerálni.


A munka az munka. Azért van, hogy pénzt keressünk vele. Más dolog a hivatás. Akinél a munka az elsődleges, vagy azzá válik, ott nehezen áll meg a lábán egy párkapcsolat, pláne, ha a másik nem így gondolkodik (hanem közös életet élne inkább, teljesen jogosan, teszem hozzá)

2018. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Együtt laktunk, kapott egy projektet, így aztán 4 napot 7-21-ig nem volt otthon.


Szabadnapján, plusz hétvégén aludt 12 órákat, vagy haverokhoz ment "lazulni", vagy anyjáékhoz utaztunk el (ahol apjával molyolt álló nap). Gyakorlatilag szex havi egy, közös idő meg nulla.

Fél évig bírtam, aztán szakítottam vele - persze, ő nem értette, mi bajom.

2018. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most van nalunk ez, hogy mar fel eve ejszakas a baratnom, ha dolgozik, alig beszelunk, en szoktam hozza bemenni neha ejjel, mikor kicsit "raer". Nem tunik fel neki, hogy nekem fontos a kommunikacio, szerinte nincs baj. Nem tudom mi lesz a vege a kapcsolatunknak, mert En lehetseges, hogy kimegyek kulfoldre, ha mar ennyire nincs idonk egymasra.
2018. febr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett
2018. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!