Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiak! Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Túl unalmas egy jó kapcsolat? Vagy miért próbál idegesiteni direkt a párom?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve leszünk együtt. Még a felnőtt- és tinikor határán álltam mikor összejöttünk, akkor volt több felesleges vitánk, hisztik, kirohanások stb. Aztán idővel mondhatni beért a fejem lágya és elkezdtem normálisan gondolkodni.

Már csak ritkán, ha épp a hormonjaim is nagyon játszadoznak, akkor borulok ki, de azokat is már kezelem nagyjából.


Szóval kb két éve nagyon harmónikus és jó kapcsolatunk van, veszekedések nélkül, én még tanulok, ő dolgozik, meleg kajával várom haza, meglepem dolgokkal amiket szeret, soha nem mondok nemet a szexre mert én igy ugyanúgy szeretem, foglalkozok a külsőmmel és szeretem ha jól vagyunk, tehát mondhatni idilli a kapcsolatunk.


Viszont néha elkezd direkt idegesiteni engem(Nem a normális hülyeskedésre, viccelődésre gondolok, nem vagyok én sem fapofa) hanem olyan dolgokkal hogy szivat engem más lánnyal. A kapcsolatunk elején eléggé féltékenykedő voltam, durciztam kisebb dolgokon is amit kinőttem. Most meg elég sokszor szivat hasonló dolgokkal, mint amiken akkoriban megsértődtem. Például: kellett mennie egy más országba munkával kapcsolatban, mondta, hogy menjek vele.Én meg az egyetem miatt nem tudtam ő meg elkezdi, hogy nem baj majd jön más és egy nagy vigyor mellé. Vagy beszéltünk arról, hogy szivesen elmennék Afrikába kirándulni, ő meg: 'Én is megnézném a szép fekete nőket.' Ha nem reagálok rájuk, akkor addig folytatja mig a besértődés jeleit nem mutatom, ráncolom a szemöldököm vagy elhúzódóm tőle aztán persze nevet rajtam. Olyan, mintha hiányozna neki, hogy féltékeny legyek ,a veszekedés. Azt mondja cuki vagyok mikor haragszom. Viszont én nem szeretek haragudni, mert az belül nekem rosszul esik, akárhogy is aranyos vagyok közben.

Mit gondoltok erről? Van olyan, hogy 'unjátok' a túl zökkenőmentesen történő együttlétet? :D 21N


2018. febr. 7. 13:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezek csak csipkelődő poénok. Az a rossz hírem van, hogy még mindig hisztis vagy kicsit csajszi. Próbálsz te "visszacsípni" egyáltalán? A fekete nősre lazán mondhattad volna, hogy 'jó de hozz haza egy nagy bottal járó törzsfőnököt is ;)' vagy hasonlót.


Amúgy meg konkrétan el is mondja miért teszi, ezen mit nem lehet érteni? Legyél akkor cukitlanul dühös azt jó napot.

2018. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Visszavágok én, ne féltsetek, épp egy ilyen feketés viccel, aztán tovább is vittük, hogy lehet nem érnék vissza épségben, csak kettőben :)))

Szóval én sem sértődök be konkrétan. Az elhúzódást és szemöldök ráncolást is csak viccből vágom be.

Ennyi a válasza, hogy cuki vagyok olyankor, nem tudjuk ennél tovább vinni ezt.

Csupán én gondoltam tovább az egészet, és kiváncsi voltam más férfiak hogy vannak ezzel a dologgal, lehet e más indok mögötte?

2018. febr. 7. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!