Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm 1.5 hónapja légyszíves olvasd el?

Figyelt kérdés
Szakított a barátnőm 5 év együtt éles után mert sűrűn fenn akadtam dolgokon és való igaz hogy őrjöngtem is de nem tudatosan csak jött ezért már járok orvoshoz is. Beszéltem vele azt mondta hogy soha többet aztán mikor meséltem hogy változom oldjuk meg a gondokat csak ühümözik meg a körmét kapirgálja és hajtogatja hogy elege volt és nem változik semmi
2018. febr. 8. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul egy őrjöngő idegbeteg voltál? Akkor mi a problémád? Elhagyott, mert nem akar olyan férfival együtt lenni, akitől félni kell. Mondjuk én a helyében biztos, hogy minden kapcsolatot is megszakítottam volna veled.
2018. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Meg kell mutatnod neki, hogy tényleg megváltoztál, hogy képes vagy odatenni magad. Nem tudom, hogyan.


Nekem ugyanezt kell produkálnom de úgy, hogy nem tudok kommunikálni vele.(csak nem ilyen drasztikus ügyben)

2018. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kész, nála elvágtad a fát. Viszont, ha tényleg változol, akkor van lehetőséged arra, hogy a következő lánynál ezeket a hibákat már nem fogod elkövetni.


A mostani exed egy tanulópénz volt. Mindenkinek van ilyen.

2018. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy tanuló pénz csak nagyon szeretem, már nem hiányzik úgy csak szeretem
2018. febr. 8. 18:20
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért ühümozik,meg a többi,mert nem bizik abba,hogy valaha is változni fogsz.


Miken örjöngtél?

2018. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2-3 évben, mióta egy szerettem elhunyt legalábbis a doki ezt hozta ki mint okot.
2018. febr. 8. 18:22
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja meg hogy miken. Apró cseprő dolgokon. Pl ha el nézett egy utcát mikor mondtam merre megyünk akkor elkezdtem üvölteni hogy be kell állandóan járni a várost, vagy miért így csinál valamit miért nem úgy
2018. febr. 8. 18:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de ilyen múlttal megértem a barátnődet, hogy ezt nem akarja tovább elviselni. Az, hogy nekiállsz változtatni, jó dolog, de ez nyilván egy hosszabb folyamat lesz, neki meg ezt valószínűleg nincs türelme kivárni, már így is sokat tűrt el tőled.
2018. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát kicsit fejlődnöd kéne. Dolgozni magadon. Doki segít, meg pszichoterápia. Ez nem valami szép viselkedés.
2018. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom. De soha nem akarta elmondani a problémát (állítólag nem hallgattam volna meg) holott ha keményen oda tette volna magát hogy márpedig xy baj van azt hiszem hallgattam volna rá
2018. febr. 8. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!