Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal fel engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel engem?

Figyelt kérdés
A barátommal egész jó kapcsolatban vagyunk, sokat beszélgetünk és eddig mindent meg tudtam vele beszélni. Csak az nem esik jól, hogy a munkatársai előtt nem hív fel, ha megígéri hogy hívni fog és mégsem hív fel arra hivatkozik hogy nem volt egyedül és így nem tudott felhívni. Ha nálam van és valamiért keresik a munkahelyéről, akkor is valamilyen családi elfoglaltságra hivatkozik. Viszont a barátai előtt felhív és beszélget velem. Még ami nagyon jól esne, bár egy kis dolog, ha bizonyos közösségi oldalakon felvállalná, hogy ő kapcsolatban van. És még egy dolog, amit részben értek is a családja miatt másrész nem, hogy nem hív el magához, csak utal rá hogy majd egyszer, pedig szívesen elmennék hozzá. Most akkor szégyel engem vagy valami más lehet a dologban?
2010. jún. 7. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nem akarlak elkeseríteni,de lehet hogy van valakije,aki fent van egy közösségi oldalon,és miatta nem írja ki,hogy letagadott téged!

DE! ez NEM! biztos!!!!

lehet hogy szégyell,vagy olyanok a munkatársai,akik viccet csinálnának ebből!

ÉS lehet hogy tényleg nem tudott felhívni!

2010. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Bár az lenne a legegyszerűbb,ha megkérdeznéd tőle!
2010. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az szinte 100% hogy nincs senkije. Meg nem hiszem hogy szégyelnie kellene, mivel nem vagyok egy szépségkirálynő, de csúnya sem vagyok. megkérdezni megkérdezném én, csak nem tudom, hogy ezt a dolgot meg kellene kérdezni vagy inkább várni kellene vele amíg ő nem érzi úgy hogy ezen változtatni kellene.

A munkatársak meg, hát volt hogy észrevették hogy telefonál és rákérdeztek tőle kivel beszél annyit de arra sem mondott semmit. És sok a nő munkatársa, de bizosan nincs egyikkel sem viszonya, de talán tetszik neki az egyik? Bár elmondásai szerint egyikkel sem jön ki annyira nagyoin.

2010. jún. 7. 14:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a közösségi oldal, pl a képeimhez írt már, amiből talán következtetni is lehet arra hogy nem csak egy ismerős vagyok.
2010. jún. 7. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt?


A baráti társaságába elhívott valaha?


Bocsi, hogy kérdéseket teszek fel válaszadás helyett, de ezekből sok infó lejön.


Ha még friss a kapcsoalt, én sem szoktam világgá kürtölni. Ha már komolyodik, természetesen minden, számomra fontos embernek bemutatom. Persze nem egy nap, csak ahogyan a sors hozza.


Mi a munkahelyünkön 8-an vagyunk egy irodában és nem nagyon szokott senki sem a párjával beszélgetni ilyen "szia, hogy vagy?" ügyekben. Ha valami fontos dolog adódik, akkor természetesen igen. De ha csak egy kis szerelmes értekezésre kerül sor, akkor azt sajnos kifigurázzák a kollégák. :)


30/F

2010. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a mióta elég bonyolult, mivel távol vagyunk egymástól... De úgy 2 hónapja komolyabb a dolog. És a távolság az igyik oka annak is hogy nem volt alkalmunk találkozni egymás családjával ismerőseivel.
2010. jún. 7. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor tényleg nem tudom mi van!?

Furcsa ez a dolog,de ha írt a képeidhez,nos..akkor igen! Tudják hogy vagy neki!:)

Vagy csak azért nem vállal fel,mert olyan szép vagy,és annyira szeret téged!:)

Nem akarja hogy más elvegyen tőle!



Első vagyok!

2010. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) azért nem vagyok olyan szép:)

de megpróbálom megtudni miért ilyen

talán mert nem volt még tartós kapcsolata vagy nem tudom

2010. jún. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!