Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak részegen keres?

Figyelt kérdés

Van egy srác 7 éve ismerjük egymást,korábban jártunk is de dobtam. Azóta mindig össze kerülünk valahogy pedig nem egy városban lakunk. Bulikban össze futunk sokszor véletlenül .De a kérdésem még is az ,hogy részegen miért keres illetve miért csak akkor? Nem nem akar megfektetni mert pontosan tudja ,hogy nem mennék bele. Csak olyankor rám ír vagy találkozni akar velem. Többször volt már olyan,hogy ittasan/részegen megölelet vagy meg akart csókolni.Miért?

Jó én is csináltam már ezt vele részegen de én azért mert tényleg érdekelt engem ő. De ő miért? Józanúl meg néha bunkó néha meg kedves. Nem értem mi van vele.

Szerintetek?



2018. febr. 10. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Bulikban futtok össze? Mert akkor ott vagy a szeme előtt, amúgy meg valószínűleg eszébe sem jutsz. A részeg ember meg többnyire kanos is, nem igényel ez nagyobb logikát. Hány évesek vagytok?
2018. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Attól még, hogy tudja, hogy nem mennél bele, még próbálkozhat.


Persze az is benne lehet, hogy még nem lépetttúl rajtad, de ezt elfojtja és csak résszegen jön ki belőle.

2018. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A részeg ember gátlástalan és az ösztönei vezetik.
2018. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Részegen alacsony az önbecsülése. Józanon eszébe sem jut veled kezdeni.
2018. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Valamit biztos érez, amit józanon nem mer, vagy elfojt.


Ha már egyszer kidobtad érthető, hogy nem érzi úgy józanon, hogy lenne értelme kezdeményeznie. :D

2018. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ember az életemben, csak mi még a járásig sem jutottunk el. Viszont ittasan elég bátor tud lenni, csak már tudom, hogy olyankor az ital beszél belőle. Egyszerűen nem veszem komolyan és élem az életem. :)
2018. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan férfi, aki ittasan mászott rám, aztán józanul meg ridegen átnézett rajtam. Nyilván nem lett belőle semmi.
2018. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék jozanúl is össze futunk néha akkor váltunk pár szót amit ő kezdeményez de semmi több. És ezt a részegen kikezd velem dolgot se úgy csinálja,hogy letámad hanem normális hangnemben beszél és néha rá kérdez,hogy megcsókolhat e vagy csak simán megölel. Vagy rám ír. Józanon nem ír rám nem kérdez ilyet és csak puszival köszön. De nem erőszakoskodik.
2018. febr. 10. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 ez igazan jogos de nem hiszem,hogy az alkoholtol szepulnek meg vagy amiatt latna szepnek mivel jozanon is annak latnak😃 nem egobol de nem vagyok csunya lany.
2018. febr. 12. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!