Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek egy olyan lányt, akinek szokása az ütögetés?

Figyelt kérdés

Nem verekedésre gondolok, sosem üt meg komolyan, csak például, ha csipkelődök vele valami apro odaszolas vagy egy arva poen es o nem a poenon nevet vagy visszaszol, hanem megüt. Altalaban arcon, fejre, mikor hol. Mondtam mar a kapcsolat elejen is, hogy nem szeretem ezt, es igazan felhagyhatna vele es kerdeztem, hogy miert kell neki minden idiota apro dologra utessel reagalni? Válasza: "Hogy érezd a törődést." Mondtam neki hogy torodes cimszot rahuzni az utlegelesre csak a hepcias venasszonyok es befasult emberek szoktak torodes cimszoval alcazni a hazisarkany jellemuket. Momdta azt is, hogy ez az utogetes "vele jar". Nem nagyon zavarta sosem, akarhanyszor szoltam neki ezert, par napja azt mondta hogy megprobalja abbahagyni. Azota nem nagyon volt tapasztalhato bar csak 3x talalkoztunk azota. Mondtam mar neki mikor mar felidegesitett ezzel, hogy egyszer vissza foguk utni es az jobban fog fajni. Azt mondta majd akkor o is visszaut vagy tokon rug. De tudja hogy o jarna rosdzannul azok utan. Szoval nem annyira zavartatja magat, hiaba kertem sokaig szepen, aztan csunyan, nem lehetett ra hatni. Mikor veletlenszeruen momdtam valami hulyeseget es meglepodtem hogy most miert kaptam ezert egy nyakast akkor volt mar hogy visszacsaptam es o megint megutott.

Felreertes ne essek, nem vagyunk 1 sulycsoport. 10 centivel alacsonyabb es 35 kiloval konyebb nalam, es mondta, hogy ha odaig jutna a dolog o felne tolem.

Fel eves kapcsolat, a lany ugye 18 eves, en 22.

Azert sem szoltam sokszor ezert mert nem vettem komolyan az egeszet, de neha mar unom es idegesito.


2018. febr. 10. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Még gyerek
2018. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Ja, hogy ő ütöged fejen meg ahol ér és, ha bármit merészelsz ellene akkor tökön rúg. Nem tudom hogy fogadná, ha a folyamatos csépelésére poénból petefészken rúgnád.

Szerintem hagyd ezt az agresszív csajt. Vagy egy nagyon papucs vagy egy agresszív állat illik hozzá.

2018. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom, de csak lehet valahogy kezelni ezt.
2018. febr. 10. 16:50
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiírnám a gyk-ra hogy mit jelent, ha egy lány ütöget?


Válaszolnék rá egy másik fiókból, hogy ez a legsúlyosabb személyiségzavar kezdete, és ha 18 éves koráig ebből nem nő ki az illető, akkor komoly szintre fog süllyedni.


Aztán pár hét múlva megmutatnám neki azt a gyk kérdést, mintha épp találtam volna.

2018. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Amugy az anyja utotte verte 5 eves koraig, aztan otthagyta oket, elvaltak. Az apja sose utotte. Mondtam mar neki hogy ki vagy te, anyad? Hogy allandoan utlegelsz?
2018. febr. 10. 16:52
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt kinőttem olyan 20-21 éves koromra. De engem sose vertek, nem tudom, vele hogyan lesz. Várj egy kicsit, hogy valtozik-e
2018. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Kitépném a karját aztán megpofoznám vele.
2018. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ő szerinte nőt férfi nem üthet meg, ezzel is érvelt.
2018. febr. 10. 17:52
 9/21 anonim ***** válasza:

Férfi nőt, nő pedig férfit egyaránt nem üthet meg. Sehogy. Nekem egyáltalán nem poénos az ilyesmi. Velem is szoktak piszkálódni, intelligens ember módjára reagálok és nem ütök vagy rúgok sosem.


21L

2018. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen kolléganőm. céges buszon ott ült mellettem és aztmondta "milyen szép a naplemente", én erre "Nagyon romantikus vagy" aztán könyökkel a vállamba bökött nevetve miközben lehülyézett.

Azt tanácsolom, hogyha piszkálod, ne legyél a közelében. vagy ha támadni akar, akkor fuss.

2018. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!