Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek egy olyan lányt, akinek szokása az ütögetés?

Figyelt kérdés

Nem verekedésre gondolok, sosem üt meg komolyan, csak például, ha csipkelődök vele valami apro odaszolas vagy egy arva poen es o nem a poenon nevet vagy visszaszol, hanem megüt. Altalaban arcon, fejre, mikor hol. Mondtam mar a kapcsolat elejen is, hogy nem szeretem ezt, es igazan felhagyhatna vele es kerdeztem, hogy miert kell neki minden idiota apro dologra utessel reagalni? Válasza: "Hogy érezd a törődést." Mondtam neki hogy torodes cimszot rahuzni az utlegelesre csak a hepcias venasszonyok es befasult emberek szoktak torodes cimszoval alcazni a hazisarkany jellemuket. Momdta azt is, hogy ez az utogetes "vele jar". Nem nagyon zavarta sosem, akarhanyszor szoltam neki ezert, par napja azt mondta hogy megprobalja abbahagyni. Azota nem nagyon volt tapasztalhato bar csak 3x talalkoztunk azota. Mondtam mar neki mikor mar felidegesitett ezzel, hogy egyszer vissza foguk utni es az jobban fog fajni. Azt mondta majd akkor o is visszaut vagy tokon rug. De tudja hogy o jarna rosdzannul azok utan. Szoval nem annyira zavartatja magat, hiaba kertem sokaig szepen, aztan csunyan, nem lehetett ra hatni. Mikor veletlenszeruen momdtam valami hulyeseget es meglepodtem hogy most miert kaptam ezert egy nyakast akkor volt mar hogy visszacsaptam es o megint megutott.

Felreertes ne essek, nem vagyunk 1 sulycsoport. 10 centivel alacsonyabb es 35 kiloval konyebb nalam, es mondta, hogy ha odaig jutna a dolog o felne tolem.

Fel eves kapcsolat, a lany ugye 18 eves, en 22.

Azert sem szoltam sokszor ezert mert nem vettem komolyan az egeszet, de neha mar unom es idegesito.


2018. febr. 10. 16:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen utolso. Ilyesmi szituaciokra gondolok. Kb minden ehhez hasonlo kis hulyesegem miatt kapok. De en meg egyszeruen nem tudom nem megallni hogy ne mondjak semmit ami szerintem vicces lesz.

Ne legyek mellette.. :D baratnom mellett?

2018. febr. 10. 18:56
 12/21 anonim ***** válasza:
Úgy érti szerintem, hogy amikor viccelődni vele, akkor ne legyél a közelében, menj távolabb :D
2018. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Verd szájon, hogy érezze a törődést. Ha vissza üt, kapjon mégnagyobbat. A 2.,3. Ilyen után lehet unni fogja, hogy zsibbad a szája és elkezdek normálisan viselkedni. Vagy dobd ki.
2018. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Gyerek agyilag és agresszív. Volt ilyen osztálytársam pofozkodott mindenkivel csak úgy poénból. Nem csak a viselkedésével van gond, hanem a felfogásával. Lehet viccesen hangzik, de ez ugyan úgy erőszak attól még mert nő. És a nőt nem üthet férfi felfogás igaz, de férfit se üthet nő. Ne add neki vissza, de mondd el neki, hogy ha nem változtat a hozzáállásán akkor szakítasz. Ez az ütögetés az erőszak egyik formája. Ne hagyd magad!
2018. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Felhoztam neki, hogy azt mondta, hogy nem fogja folytatni ezt. Mondta, ha nem tetszik valakinek ez, akkor az elmehet a "f4szba". Szó szerint így írta. Mondtam, hogy, ha folytatni fogja, akkor menni fogok. "Akkor már most is mehetsz." Mondtam, hogy még nem, csak, ha csinálni fogja. Szerinte ő nem üt nagyot, hogy fájjon, illetve keressek magamnak egy visszafogott lánykát, aki magába van fordulva, hallókészülékkel és az majd szórakoztat, mert eddig senkit sem zavart, mindenki elviselte ezt nála.

Mondtam, hogy nem a fájdalom, hanem az, hogy nem vagyok a csicskája, kutyája, hogy ütögethessen. Nem lenne ezzel gond, ha néha viccből odasuhint, de amikor percek alatt többször is előfordul minden kis idióta viccen, az már eléggé zavaró.

Eléggé kinyilt a csipája, lazán szakított volna. Lehet bele kellene menjek inkább.

2018. febr. 11. 13:11
 16/21 A kérdező kommentje:
Oda jutottunk, hogy mondtam neki, hogy majd ő akkor eldönti, hogy megéri-e neki a pofozkodás azt, hogy "Menjek a f4szba." vagy sem.
2018. febr. 11. 13:23
 17/21 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy szexen vezesse le a feszültséget, ne ütögetéssel
2018. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én a másodiknál határozottan elkapnám a csuklóját és rászólnék.


De ha nem hagyná abba, kidobnám a fenébe, mert idegesítő, de nagyon és veszélyes is (pl. szemen vág).

2018. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy a pasik amugy is szeretik ezt. Mondtam hogy nem tudom honnan vette ezz a suletlenseget, csak a magamfajta barmok viselik ezt el, normalis ember nem. "Akkor minden pasi eddig magadfajta barom volt."

Irt. Ugy tesz, mintha semmi sem tortent volna. De nem erdekel. Mondtam, legkozelebb megüt, akkor viszontlatasra.

2018. febr. 11. 17:05
 20/21 anonim ***** válasza:
azóta megütött?
2018. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!