Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel magyaráznátok, ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyaráznátok, ezt a viselkedési formát?

Figyelt kérdés
A barátommal kicsivel több, mint egy éve vagyunk együtt. Pár napja volt egy nagy veszekedésünk, azóta nem beszéltünk, már azt sem tudom, hogy együtt vagyunk-e vagy sem. A lényeg, hogy az elején kis félős fiúcska volt,a kapcsolat vége felé meg már parancsolgatott nekem, meg úgy érzem, hogy el is nyomott. A kérdésem az, hogy hogy lehet az, hogy az elején ennyire félős volt és kisebb volt a mákszemnél, a vége felé meg már hatalmaskodott rajtam? Néha úgy érzem, hogy magasabb rendűnek érzi magát, mint én,pedig sosem adtam neki rá okot, hogy így viselkedjen, jó embernek tartom magam, sokan szépnek is tartanak és egyetemre is járok, mégis úgy érzem, hogy nem becsül meg. 22 L
2018. febr. 11. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyaráznám semmivel, ha a barátom elkezdene kötsögösködni meg nagyzolni és lenézni, kiraknám a fenébe.
2018. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok nyugodt, visszafogott, szerény ember valójában nem az. Legalábbis nem önszántukból azok, hanem alkalmazkodtak. Ami nyugodtságnak tűnik az lehet beletörődés a dolgokba. A nem erőszakosság fakadhat abból, hogy eleve gyenge fizikumú szóval nincs módja annak lenni, mert leütné bárki. A szerénység is jöhet elnyomásból (iskola, otthon).


Szóval a barátod is valójában valami egoistább srác volt valójában csak az élet ilyen olyan eseményei miatt elnyomódott. Önbizalom hiányos lett, de most már melletted vissza nyerte az önbizalmát és láthatod a rendes énjét.

2018. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt. Megkérte a kezem. Elvett feleségül. És megvàltozott. Mintha azt gondolnà övé vagyok, akàrmit tehet.
2018. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen. Már túl biztosra vesz, ezért nem tisztel. Jó, hogy szakítottatok. Illetve elmúlt a szerelem, ha az ember valakibe szerelmes, azzal nem így viselkedik.
2018. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!