Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just a rocker kérdése:

Eldugott óvszer! Mi a fene?

Figyelt kérdés
Épp hajnali egy van, a párom éjszakázik melóban.. Ma sokáig aludtunk így volt időm meg kedvem is most ruhát hajtogatni. Annyi történt hogy a komód legalsó polcából beakartam pakolni az ágyneműtartóba a nem használt pulcsikat, erre bumm. A legesleg sarokban lévő pulcsi zsebében éreztem egy kis dobozt. Megnéztem, azt hittem cigi (mindketten cigizünk). De nem, óvszer! Ráadásul 2022-ben jár le a szavija, magyarul nemrég vehette!! A poén az hogy azt a pulcsit kb 2 éve nem vette fel.. mi a fene??? Holnap kérdőre vonom, vagy elveszem és hagyjak ott egy cetlit hogy nálam lehet érte jelentkezni? Szerintem az első lesz, mert tuti hetekig minden nap ezzel a tudattal kelnék...... Poén kedvéért nem használunk óvszert..

2018. febr. 12. 01:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"TI" lehet nem használtok, de a párod attól még használhat.


Az éjszakázásba sok minden belefér. Csinosak a kolléganői?

2018. febr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 5 év a szavatossági ideje, szóval az egy tavalyi gyártmány. Mióta vagytok együtt?
2018. febr. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ja most látom, hogy igen onnan szedted.
2018. febr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen abból a kérdésből vettem az ötletet, meg is csináltam. :) Aztán most ugyan az a helyzet mint az akkor kérdezővel: tombolok belül! Ott is leírtam ami történt velem, de gondoltam felteszek egy új kérdést. Lassan 2 és fél éve együtt vagyunk. Igen, vannak csinos kollégái..
2018. febr. 12. 16:18
 6/14 A kérdező kommentje:
El sem hiszem hogy ilyesmi megtörténhet, abban meg főleg nem hiszek, hogy erre értelmes magyarázat van e????
2018. febr. 12. 16:19
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

1.

Milyen figyelmes! Bizonyára nem szeretné, hogy valami alkalmi kicsapongás miatt valamilyen nemi betegséget vigyen a kapcsolatotokba.


2.

Van fiú gyerek a családban? Hány éves? Én vettem a fiamnak egy doboz óvszert amikor serdült és házibulizni kezdtek. És nem adtam neki oda azonnal amikor megvettem, hanem csak hetekkel később amikor indult a buliba. Én is a ruhás szekrénybe tároltam. Nyilván nem a fűszerek közzé, vagy a szerszámos ládába.

2018. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudni kell hogy fiatalok vagyunk, nincs gyerek. :) Mellesleg hű de jó már nekem, hogy megcsalhat de nem fertőz meg semmiféle betegséggel. Kösz!
2018. febr. 12. 22:08
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


En lany vagyok...en tabival vedekeztem. Nem hasznaltunk ovszert.

De egyszer amikor voltam vasarolni akkor vettem egy doboz ovszert. Mert tudtam,hogy korabban a baratom felhozta hogy erdekli az analis szex..es engem is. Gondoltam ha benne lenne akkor meglepem ezzel es vettem mar ovszert. De aztan valahogy nem ereztem hogy most lenne itt az ideje..es honapok ota ott allt egy felbontatlan csomag ovszer.. En egy kis taskaba raktam el amit a szekreny aljaban taroltam. A baratom kesobb eszre vette..azthitte megcsalom valakivel stb stb stb. Alig tudtam elmagyarazni hogy felreertes. Nagyon rosszul jottem ki a szituaciobol es nem hitte el hogy anno miert vettem a kotont. Nekem ott lett vege a kapcsolatomnak mert nem hitt nekem. Szoval barmi is legyen a hatterben. Beszelj vele! De ne tamadd le!!! Lehet masrol van szo..nem tudom mi lehet az oka..de nem biztos hogy megcsalt!


L/24

2018. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megkérdeznéd?
2018. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!