Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet hogy az első szerelmével legyen az ember "örökre"?

Figyelt kérdés
Ő nekem az első mindenben, neki már voltak előttem barátnői. Nagyon sokszor vágyom arra, hogy kipróbáljam mással milyen a szex. 5 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk “langyos”, vannak problémák, de mindig a megoldásra törekszünk. A szex nem gyakori, heti 1-2. Ti el tudjatok képzelni, hogy ez neki elég? Ő ezek után is azt mondja, hogy meg fogja kérni a kezem, de én félek ettől, mi van ha 1-2 gyerek után majd ő is rá jön, hogy ez nem az, amire vágyik.
2018. febr. 13. 07:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pár hete írtam ki hasonló kérdést

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


A lényeg, hogy nekem is most lett meg az 5 év nemrég, és hát nemrég vége is lett. Nagyon sokáig minden rendben volt, de egyre kevesebb lett a szex én úgy voltam vele, hogy hát semmi baj csak nem kívánom jó ez így, de tudtam hogy baj van. (az én részemről). Több hét szenvedés után beláttam hogy már régóta komoly gondok voltak.

2018. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem a félelmek felől megközelíteni a dolgokat.

Miért lenne baj, ha újból szerelmes szeretnél lenni?

Miért ne sikerülne újból beleszeretni valaki egészen másba?

Egy szakítás nem a világ, sőt. Egy új kezdet. Az ember nagyon változatos élőlény. Szerethet számtalan, egymástól gyökeresen eltérő dolgot, akár egy időben.

Másfelől, ha egy-két gyerek után rájön.. Miért csak neki szabad rájönnie? Miért kizárt, hogy neked telik be a pohár? És miért ne találhatnál egy akkor sokkalta jobban hozzád illő felet? Az ember változik. Folyamatosan. Hiába él két ember együtt, semmi sem garantálja, hogy egy irányba teszik ezt a változást.

Nincs olyan dolog a világon, ami örökké tartana.

2018. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor vágyom arra, hogy kipróbáljam mással milyen a szex - nos, ha ezen fantáziálsz, akkor szakíts minél előbb, ne menyasszonyként vagy akár gyerekkel az oldaladon találd ki, hogy élni akarsz, vagy magadba próbálni ezt-azt.


Momentán az van, hogy te nem szereted őt, de rá hárítod a felelősséget (mi van ha Ő rájön, hogy...).

2018. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!