Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 4 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 4 hónapja vagyunk együtt, de az őrületbe kerget?!

Figyelt kérdés
Alapjában véve leszogeznem, a szürke hétköznapokban jól megvagyunk klappol minden. De kb 2 hetente mindig van egy vita, amikor behisztizik valami butaságon, elmondani nem mondja el mi baja, nem szol hozzam órákig, esetek többségében akar fel napig is. Levegőnek nez, ha próbálom engesztelni egyrészt semmit nem erek vele es papucsnak is erzem magam, ha nem próbálom az a gond. Tegnap is tökre bedurcazott egy hulyesegen amit el is magyaraztam neki, nem támadásnak szantam csupán egy tényként, majd ram kiabált mint egy kutyara hogy most hagyjam beken picit, mondom oke majd hozzam se szolt egész este ilyen volt reggel is..akkor fogtam magam mar reggel es elhúztam, mert ezt nem nagyon tudom tolerálni, hogy a semmiből csinal ugy mintha megcsaltam volna kb. ( nem együtt lakunk egyébként ). Ha szar kedve van ram vetíti ki, mikor tenyleg a tenyeremen hordozom a csajt. Nem tudom mi tevo legyek, mert amúgy szeretni való lany csak rendszeresen elo jönnek ezek a dolgai. Termeszetesen ferfi vagyok, a helyesirasi hibakert meg bocsi telorol irok.

2018. febr. 7. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rajtad kivul van kapcsolata esetleg hazas?
2018. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk, es nincs ebben biztos vagyok.
2018. febr. 7. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Van ez a típusú nő sajnos. Ha megérezné, hogy ezt nem teheti meg veled, mert így el fogod hagyni, akkor talán uralkodna magán, más nem hiszem, hogy segít.

Illetve neked is ajánlom a Határaink című könyvet.

[link]

Ilyenkor, ha így viselkedik te nem vagy köteles ezt elszenvedni, hanem fogod magad, és megmondod higgadtan, hogy vagy azonnal befejezi a durcás kétéveskori haragszomrád játékot, vagy te most hazamész, és akkor szóljon, ha képes emberi módon viselkedni veled.

A kiabálásnál ugyanez. Nem kell neked mindent eltűrni, majd állít magán, de csak akkor, ha látja, hogy nem tehet meg veled bármit. A határaidat viszont úgy látszik vele szemben -sajnos- neked kell kijelölnöd.

Remélem tudod őt kezelni, van, akinek nem való egy ilyen nő, de van, aki simán tudja kezelni ezt a fajta hisztis nőt.

2018. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Exfeleségem hasonlóan viselkedett. Kis hülyeségeken besértődött állandóan. Hetekig jó volt minden, aztán mint derült égből a villám, jött a besértődés, hisztizés, apró cseprő dolgokon. Volt hogy már én vártam mert már rég volt hiszti és lassan aktuális lesz... :s

Ja és olyan dolgok voltak már a vége felé hogy tudod mikor van rajta sapka azért, ha nincs meg azért.

Van akiknek kell a dráma, nekem nem hiányzik, hálistennek már ex!

2018. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4-sel teljesen egyet értek. A barátnőd hisztis éretlen pitsaként viselkedik, te meg hagyod neki. Le kell róla szoktatni, rá kell vezetni, hogy ezzel a viselkedéssel semmilyen pozitív célt nem ér el.

Ha legközelebb rájön a dili, megmondod neki, hogy ezt a viselkedést a továbbiakban nem fogod elviselni. Vagy elmondja mi a baja és megbeszélitek, vagy lelépsz, és majd szóljon ha képes normális emberi kommunikációra. Ha tovább duzzog, tényleg ott hagyod. Aztán majd hív ha lenyugodott, és rájön, hogy ez a műsor hatástalan. Ha meg nem jön rá, akkor hidd el nem is kár érte. De ennek így tényleg semmi értelme, hogy találkoztok, és azzal telik a nap, hogy szó nélkül jártok keltek egymás mellett.

2018. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukam pont ilyen, mint a baratnod. Ha valamiert megharagszik, akkor eloszor uvolt, aztan napokig hozzad se szol. A rekord ' hónap csendes haztartas volt, mikor a tesómmal , aki akkor 13 eves volt, osszeveszett , és emiatt 1 hónapig nem beszelt velem sem, apuval sem, koszonni se koszont. Evente egyszer biztos elofordult 1-2 ilyen 2-3 napos beszedszunet...szamomra lelkileg igen megterhelo volt és nyomott hagyott bennem, annak ellenere, hogy egyebkent egy szereto, torodo anya.


Anyu azt mondja, o ilyen, nem tudja elengedni a haragot - én pont az ellenkezoje vagyok, par ora utan azt se tudom, min is vesztunk ossze.


Azert mondom ezt el, hogy gondold vegig, megeri e neked ilyen kapcsolatban elmelyulni. Szerinten ez egy nagyon gyermeteg problemakezelo modszer, gyakorlatilag mindig te josz ki veszteskent, barmi is van, te fogsz pincsikutyakent bocsanatert esedezni, mig vegre nagykegyesen megbocsat. Ha ugy erzed, sok olyan tulajdonsaga van, amiel ezt kompenzalni tudja, adj neki eselyt - hagyj idot, hogy jobban megismerd, de elsosorban ulj le vele errol a viselkedesrol beszelgetni, hogy a problemakat te kozos beszelegetessel, okos ervelessel, nyugodt hangnemben kivanod megoldani, nem duzzogassal meg hallgatassal. Biztasd, hogy segitesz neki ezt megtanulni, de csak ha o is partner lesz ebben. Ha nem valtozik, én nem eroltetnem a kapcsolatot, mert idovel ez csak rosszabb lesz.

2018. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

amikor behisztizik valami butaságon, elmondani nem mondja el mi baja, nem szol hozzam órákig, esetek többségében akar fel napig is. Levegőnek nez - tipikus passzív-agresszív viselkedés.


Értelmes ember NEM marad egy ilyen kapcsolatban (sokáig), mert tönkremegy benne.

Mostohaanyám pont ugyanez, ha valami baja van, nem mondja, hárít, "minden rendben". De közben látod rajta, hogy gáz van, mert puffog, csapdos, vagy van, hogy napokig nem szól hozzád.


7 éve nem beszélek vele, mert meguntam, hogy nem LEHET hozzá szólni, meg ÉRTELMES kommunikációt lefolytatni. Plusz ha valami nem úgy van, ahogyan ő akarja, akkor hisztizik.

Apám még bírja, igaz már töksovány és fáradt mert a munkába menekül.

A mostohaöcséim meg már leszarják az anyjukat, megunták ők is.

2018. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!