Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Párommal sajnos mostanában nem tudtam annyit beszélni, mint akartam volna. Azonban amikor mégis, akkor is érzi rajtam, hogy bajom van, nem igazán vagyok önmagam (főleg nem mosolygós, életvidám).

És tényleg így van.

Mostanában egyre többször érzem azt, hogy jó lenne randevúzni, ismerkedni más emberekkel, férfiakkal, jó lenne fogadni az udvarlásokat, bókokat. És mikor ezt elképzelem, és tudom, hogy jól esne ezek közül minden, akkor lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy én ilyenre gondolok, amikor párom van. Nem lenne szabad... (Vagy ez nem baj?)

Erről neki nem beszéltem még, pedig mindent megosztunk egymással, de ezzel még várni szerettem volna, hátha elmúlik az érzés.

Szakítani nem szeretnék, mert szeretem a párom és soha nem tudnám megcsalni.

De fogalmam sincs, hogyan lendülhetnék ezen túl, hogyan lehet jobb? Miért gondolok ilyenekre és miért vágyom ezekre a dolgokra?

El vagyok keseredve egy kicsit, és utálom magam ezért az érzésért...



2018. febr. 13. 20:52
 1/5 Interferencia ***** válasza:
31%
Tipikus ha nincs semmi probléma a kapcsolatban, akkor generálunk egyet?
2018. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benne valami amit az első kommentelő írt .. de az is meglehet ha a párodtól nem kapsz bókokat nem èrezteti veled hogy szép vagy pl akkor ez ezért is kialakulhatott benned
2018. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, én nem ilyen vagyok.

Ezt nem generáltam, hogy legyen min pattognom, inkább ne kéne. Ez egy olyan dolog, amit szeretnék elhagyni, de kíváncsi vagyok az okára is, hogy miért van.

2018. febr. 13. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy miért van azt leginkább neked kellene tudni valamit nem kapsz meg a párodtól
2018. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szólók írták. Valami hiányzik otthon, annak a tünete ez.
2018. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!