Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak meg benne?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején előttem flörtölgetett és lebukott, mert messengeren is csevegett egy nővel, mentek ott is a flörtölős szövegek. Akkor közöltem vele, ha nem hagyja abba, akkor szakítunk. Viszont ezek után nem vagyok képes benne megbízni! Azóta nem csinálja, legalábbis előttem nem. Ezt még helyre lehet hozni?
2018. febr. 13. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ha előtted flörtölgetett mással, akkor inkább magadban keresd a hibát, hogy mégis, hogy a fenébe nem tudtad annyira felkelteni az érdeklődését, hogy inkább másokkal kezdett el flörtölgetni és beszélgetni.

Tudod, ha van egy srác, akinek elcsavarják nagyon a fejét, akkor minden más csaj megszűnik létezni.


Te nem tartozol ide.


Itt a bizalom elszállt. Kár erőltetni ezt. Ennek nincs jövője.

2018. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, sajnos ez már az elején probléma volt, így nem látok sok esélyt.
2018. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Ember, hogy lenne már az ő hibája, hogy a srác nem lett szerelmes belé? Erre nincs semmi varázsszer vagy taktika, nemis kell senkinek megjátszania magát, hogy beleszeressenek. De az tény, hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt, kérdező.
2018. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm. Hát ha előtted csinálta akkor vagy kőbunkó, vagy pedig olyannyira nem jelentettek neki semmit azok a nők hogy nem gondolta hogy ebből probléma lehet...
2018. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizalom,akkor a kapcsolatnak annyi.Én sem bíznék egy ilyen emberben,sőt nem is foglalkoznék vele ezek után.
2018. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!