Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy egy lány "kevés" hozzám?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy lánnyal kb 1 éve és amikor beszélek róla a többi barátommal, akkor mindig azt mondják, hogy ez a lány nem hozzám való, hogy "kevés hozzám".

Amikor rákérdezek, akkor azt mondják, hogy nem olyan, mint én. De nem fejtik ki.


2018. febr. 15. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak megbántani azzal, amit a csajról gondolnak.
2018. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Csúnyácska/ buta/ átlagos/ felszínes.

Úgy értik Te szebb/okosabb nőt érdemelnél helyette.

Te jó pasi vagy Ő pedig női viszonylatban nem ér fel Hozzád.

2018. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a második írta...

Mennyire sokat panaszkodsz a lányról? Párkapcsolatban vigyázni kell ezekkel, hogy mennyit panaszkodsz a párodról mert a végén fordítva sülhet el. Lehet, hogy te csak ilyen vagy és így vezeted le a feszkót esetleg, de a végén még a párod ellen fordulhatnak a barátaid, ha úgy ítélik meg, hogy sokat bajlódsz vele...

2018. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell, mert nőkkel kapcsolatban nem nagyon lehet kritikát megfogalmazni (hacsak nem vagy te magad is nő).
2018. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó...nőként nőket kritizálni nem a legcinkesebb dolog?
2018. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert nem sütik rád, hogy biztos nőgyűlölő vagy :D ami manapság a no. 1 indok a nyilvános megégetésre.
2018. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tartom magam az eddigi véleményemhez, hogy fikázni mást eleve cinkes. :)
2018. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt, hogy nem tudna érdemben hozzátenni az életedhez, vagy azt jobbá tenni. Lehúzna, vagy visszatartana téged.
2018. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!