Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az előző családjánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az előző családjánál alszik olykor, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
a párom, akitől per pill babát várok, még a mai napig előfordul, hogy ott alszik a gyerekei anyjánál+2 gyerek.
2018. febr. 16. 08:46
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
szerintem ez beteg...! persze hazugság is van bőven, hiszen én csak jelekből tudom, hogy ez van, nem mondja pacekba. ja és ráadásul jó pár ruhát is hagyott ott, meg a papírjai nagy részét stb... Azt mondta azért, hogy a gyerekeket ne viselje meg, hogy nincs már ott... ez van 2éve. előtte 5évig vártam, hogy elköltözzön velem. ez sosem fog változni, és nem vállal fel ugye?
2018. febr. 16. 08:49
 2/30 anonim ***** válasza:
32%

Ez nagyon függ a körülményektől!

A kérdés az, hogy az előző családjában mekkorák a gyermekek?

Próbálom kicsit jobb szemszögből megvilágítani, bár nehezemre esik, mivel már te is babát vársz tőle.

Hasonló cipőben járok, (én vagyok a pasi), de...

Az én körülményeim sokkalta másabbak, mert a mostani párom nem vár babát, és amikor az exem otthon van, sosem alszom otthon, vagy csak nagyon ritkán.

(Én nevelem/tem a gyermekeimet).

Szóval az én esetem speciális, de ha a mostani párom babát várna, teljesen máshogyan oldanám meg a helyzetet.

2018. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg,de mit vártál?

Tehát hajól értem miattad hagyta el a családját?

Mielőtt bevállaltad a babát akkor kellett volna ezt tisztáznod vele.

2018. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
5 évig vártál a költözésére, 2 éve alszik az exnél a "gyerekei miatt".És ezek tudatában vállaltad a terhességet....mit mondjak?, sok eszed nincs.
2018. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Mintha két felesége lenne. Csak a másik papíron is az, te meg maradsz örök második. Lehet, hogy a felesége azt se tudja, hogy te létezel.

Valahogy nem tudom elképzelni, mire gondoltál, mikor gyereket vállalsz ilyen szituációban.

2018. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
a gyerekei 7 és 12 évesek. De én akkor sem tartom normálisnak ezt. először is é nem tudok róla, másodszor is ott fürdik, eszik, alszik, öltözködik a szekrényből ilyenkor. ergo az a nő mos rá ugyanúgy amit ott levesz magáról. egy pici szobás a lakás ráadásul.. meg amúgyis, ez nem abnormális?? olyan mintha én kb egy szerető lennék ebbe az egészbe, mert neki az a családja... hiába vár tőlem babát. ha külön akarok menni, nem engedi.
2018. febr. 16. 08:57
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem engedi?Ha te tényleg külön akarsz menni, akkor ő sokat nem tud tenni.Gyenge jellem vagy, ennyi az egész.
2018. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz a pasi részéről. Bocsi, de ostobaság volt teherbe esned tőle. Nem csodálkoznék, ha rendszeresen le is feküdne a nővel.
2018. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
a nő nem a felesége, és tudja, hogy vagyok. azért vállaltam a babát mert nagyon szerettem volna már, és mert a párom szintén akarta! ez nem állandó amit leírtam, de előfordul évente párszor(főleg amikor összeveszünk)
2018. febr. 16. 09:00
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nagyon úgy fest, hogy te csak szerető vagy...
2018. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!