Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ezt nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ezt nem tudom megbocsájtani neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel pár éve kezdtünk el járni, nagyon hamar össze is költöztünk. Minden jó volt meg szép közöttünk, boldog voltam vele. Aztán nagyjából fél éve begyógyszerezte magát. Nem lett komoly baja, párszor járt kezelésekre. Próbáltam vele beszélni erről, de nem akart. Azóta megint úgy tűnik rendben van, de nekem ez egy kudarc. Nem vettem észre semmit, de rosszabb, hogy ő se szólt. Ezekszerint nem bízik bennem, igaz azt mondja bízik, és már sokszor bocsánatot kért. Érdrmes így együtt maradnunk?
2018. febr. 16. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A bizalom az egyik alapköve nemcsak a párkapcsolatnak, de minden emberi kapcsolatnak, és ha az nincs, akkor szerintem nincs jövője a dolgoknak.

Az egész kapcsolat egy rágódás és állandó stressz lesz a bizalmatlanság miatt, tuti kell ez nektek?

2018. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

It vagy valami pszichés probléma van ha csak úgy minden előjel nélkül begyógyszerezi magát vagy nagyon felületes a kapcsolat, hogy nem vettél észre semmit. Ezt neked kellene tudnod megválaszolni. Mondjuk azt nem értettem meg, hogy miben nem bízik. Fél, hogy csalod? Elhagyod? Vagy mi? Persze attól még normális ember nem nyúl gyógyszerhez. Nem akar róla beszélni....vagyis derült égből villámcsapás és még csak meg sem tudod mi volt mögötte? A helyedben én nem bíznék mert soha nem tudnám mi jöhet egy hirtelen "kattanás" miatt..

Felejtős..

2018. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld megérteni őt, ő meg próbáljon őszintén megbeszélni veled mindent.

Ettől függetlenül tartom, amit más is írt, ha úgy érzed elszállt a bizalom, akkor nem lesz jó vele maradnod.

2018. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg miert tette. Lehet feltekeny es nem akarja hogy mase legyel ? Szeret es nemakar elvesziteni
2018. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a leány pártján állok.

Értem, hogy rossz érzés, hogy ez történt, de a lánynak valószínűleg rosszabb, ha ezt a kiutat akarta választani. Nem arról van szó, hogy benned nem bízik, hanem magában nem. Nem hitte, hogy a problémája ér annyit, hogy ezen rágódj, és meg akarta oldano egyedül..

Többször volt, hogy bántottam magam, és erről a párom később szerzett tudomást. Túl lépett az egojan, mert tudta, hogy nem azért nem szóltam neki, mert nem bízok benne, csak ilyen hül.e módon kértem segítséget. Ha elhagyott volna akkor, nem tudom, hogy itt lennék e, mert az egy borzasztó nagy lökés lett volna a szakadék felé.

Neki is szüksége van rád. Ott hagynád amiatt, mert az onerzeted szerint ez a bizalomhiany jele? Szerintem gondold át..

2018. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarán volt egy öngyilkossági kísérlete. Simán otthagynám. Az ilyenekkel nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Kapcsolatot meg pláne nem akarnék velük.
2018. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felejtős, én elhagynám.


Szólnék a szülőknek, barátnőknek, hogy figyeljenek rá, de én nem akarok állandóan azon szresszelni hogy életben lesz-e még, mire hazaérek munkából.

2018. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!