Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy ennyire beleszól és tilt a hobbitól, ami érdekel?

Figyelt kérdés
Barátom/párom ( kinek, hogy szimpatikusabb) ellenzi a hobbit, amit szeretnék csinálni, mert kicsit veszélyes, pedig végre meg van az anyagi hátterem hozzá, dolgozok, meg tudnák abból venni hozzá mindent, szimplán a veszélyessége miatt zavarja és magyarán meg tiltotta, de ez engem nagyon bánt, de nem tudom, hogy lehetne, hogy csinálhassam de szakítani sem szeretnék vele. :( Erről az álmomról sosem mondtam le, de nem tudom már mivel érveljek neki.Pedig még csak nem is annyira veszélyes, mint hiszi...de nem írnám itt le, max privát üzenetben, hátha látja a kérdésem.
2018. febr. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egyszerűen csak nem fér bele neki a barátnőjéről alkotott képbe. Nekem sem kellene olyan nő, aki mondjuk ejtőernyőzik vagy motorozik, taszítónak találom ezt a típust.
2018. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy megtiltja. Ha azt is mondja, hogy megtiltja, ha te úgy döntesz, hogy mész, akkor mész, remélhetőleg nem fog fizikai erőszakot alkalmazni veled szemben, hogy maradj.


Ez nagyon fontos. Soha ne hagyd magad abba az alárendelt szerepbe kényszeríteni, ahol bármit megtilthat neked a párod. Természetesen beleszólhat. Elmondhatja a véleményét, javasolhat, kérheti, hogy ne csináld. Vedd fiyelembe, amit mond, gondold át abból a szempontból, amit ő képvisel. De aztán a >döntés< minden körülmények között egyedül a tiéd, és ezt neki tiszteletben kell tartania.


>de nem tudom már mivel érveljek neki


Nem kell érvelned semmivel, itt nem arról van szó, hogy az dönthet, aki jobban érvel. Mindketten elmondjátok a véleményeteket, ezzel megpróbáljátok megváltoztatni a másik véleményét és nézőpontját. Ha ezt megtettétek, akkor vagy eljuttok egy közös véleményre, vagy nem. Mindkét esetben az lesz, amit te akarsz, a különbség ott lesz, hogy a barátod ezzel a döntéssel egyetért vagy sem.

2018. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

" Nekem sem kellene olyan nő, aki mondjuk ejtőernyőzik vagy motorozik, taszítónak találom ezt a típust." Van pár elég szexi ismerősöm, aki ezt csinálja, nem nevezném őket taszítónak, és elég férfias, jóvágású férjük-barátjuk van, nem is az a nyámnyila típus.

Nekem kéne ilyen nő.

Kérdező ne haragudj, de mi az hogy tilt? Milyen hobbiról van szó?

2018. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez a féltés miatt van. Nagyon félt, és ha veszélyes a hobbi, akkor azért tiltja, hogy nehogy elveszítsen. Nekünk még pici baba a fiunk, de azt már most megbeszéltük, hogy nagymotorral nem motorozhat. Rengeteg a motorbaleset, s ha nem is hal meg,aki elszenvedi, de sokszor nyomorék lesz egy életre. Szóval azért a féltés faktort is kalkuláljátok bele!
2018. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
3: Hát akkor te keress magadnak ilyen nőt! Nem tiltja semmi. Nekem volt már részem ilyen adrenalinfüggő csajhoz, ott is hagytam, pedig ő sem nézett ki rosszul.
2018. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!