Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laura117 kérdése:

Erdeklem otett?

Figyelt kérdés
Volt egy kisebb vitam az egyik rokonommal, mikor pont a baratomnal voltam nagyon kikeszultem es sirtam is. ilyenkor az ember azt varja el a partnerjatol vagyis szerintem az a normalis, hogy probajla vigasztalni a masikat, lenyugtatni. Viszont az en baratom semmit nem tett. Eltudta nezni hogy ott sirok az agyban mellete Miert van ez? Nem erdeklem otett?
2018. febr. 17. 05:46
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

1. Tanulj meg helyesen írni!

(otett Úristen, ez milyen nyelv???)

2. Miért nem őt kérdezed, hogy miért nem vígasztalt meg téged akkor?

2018. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 grsdg válasza:
2%
Első: Emberségből csillagos ötös. Mi közöd van neked ahhoz, kinek milyen a helyesírása? Különböző emberek különböző háttérrel bírnak, tizenéves kis taknyos lehetsz, ha ennyire nem tolerálsz másokat.
2018. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak nagyon hiányos elmétek van, nagyon felszínesek vagytok.
2018. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember legyen már annyira igényes magára, hogy megtanul az anyanyelvén írni! Ez nem emberség kérdése, hanem értelmes felnőtt embereknek jó esetben adnak magukra és a környezetükre. Ebbe beletartozik a helyesírás.


Kérdező, talán beszéld meg a pároddal! Ezt mi innen honnan a feneből tudhatnánk?

2018. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Otett? Roma vagy- honnan jöttél?
2018. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha külföldi vagy, egész jól megtanultál magyarul. Ha magyar vagy, akkor már kevésbé.
2018. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldi vagyok:) nem magyarorszagon nottem fel:) probalok minel helyeseben irni.. nincs magyar billentyum szoval ekezetem sincs. Csupan kivancsi voltam hogy ki mit gondol helyzetemrol:) de lattom hogyha az ember nem 100% ir helyesen akkor nem valo ide
2018. febr. 17. 10:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Azert koszonom! :)
2018. febr. 17. 10:06
 9/10 grsdg válasza:
0%
na mivan nyelvtannácik ilyenkor meg kussoltok? :D hát kussoljatok is
2018. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Van, aki dolgozik szombaton és nem a gyk-t bámulja, mint te!

Egyébként kulturált viselkedésből és beszédből megbuktál. Ez csak téged minősít.


Kérdező: További sok sikert a nyelvtanuláshoz. A te eseted más. De ha meg magadra vetted ezek után is, az is csak téged minősít.

Szokták mondani, akinek nem inge, nem veszi magára.


Pároddal beszéld meg a problémádat.

2018. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!