Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyelne a baratom?

Figyelt kérdés
Tavaly agusztus ota jarunk, mar akkor mondta,hogy ebben az evben ket eskuvore is megy az egyik aprilisban lesz a masik szeptemberben..Tegnap elott vette at a meghivot az aprilisira, ami harom napos lesz. Tudja mar az osszes bararja,megis ugy van,hogy csak o megy az eskuvore en nem... Nem bunkósàg ez egy kicsit? Egyszer voltam eskuvon nem ismert az akkori baratom rokona meg is meghivott meg az akkori baratom is mondta,hogy menjek..Nekem ez egy kicsit szarul esik,hogy fel eve jarunk es egyedul fog menni egy eskuvore... Egyszer se kerdezte meg hogy mennek e.. Karacsonykor is atment a legjobb baratjanak a szuleihez mert a srac akkor jott haza angliabol es mar a srac anyja megszolta a baratomat,hogy engem miert nem vitt magaval....
2018. febr. 17. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, szerintem kérdezz rá.
2018. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezt beszéld meg vele. Tőle kérdezd meg, hogy most akkor mi is van.


Egyébként a menyasszony és a vőlegény dolga, hogy kit hív meg. Ezen ne akad fent, ettől ő meg nem feltétlen szégyel téged. Arra gondoltál már, hogy létszámstoppos az esküvő?

Na ez pont egy olyan esemény, ahova nem illik menni csak úgy, meghívott és minden nélkül. Ezt el kell fogadni, ha tetszik, ha nem és nem hisztizni. Ez a bunkóságtól messze van, kezeld kicsit felnőttesebben ezt a dolgot.

2018. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tavaly meg ugy volt az eskuvo tervezese hogy szamoltak ossze hogy kit hivnak meg es januarba ha megvan a letszam akkor utana tervezik a meghivot.... Januar mar reg elmult...
2018. febr. 17. 08:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen és valószínüleg a barátod EGY embernek számít, nem akarnak mindenkivel plusz egy föt megvendégelni, sok esetben csak házastársat vagy eljegyzett partnert vesznek figyelembe. (Ugyanis minden plusz személy növeli a költségeket, és nagyon nem mindegy, mennnyit kell fizetniük)
2018. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiscsillag, ezen kiakadni annyira felesleges, hogy nem tudom neked elmondani. Ezt most engedd el, hogy nem vehetsz részt egy esküvőn, ezen kár kiakadni, hiszen ahogy az utolsó is írta, minden plusz ember költség.

Majd mész a következőre. :)

2018. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt az esküvőm, én ragaszkodtam hozzá, hogy a barátaink párjait is megismerjem (ha még nem ismertem őket), mielőtt őket is meghívom. Ez nem biztos tehát, hogy a barátod sara, sőt. Az meg, hogy nem vitt el a legjobb barátjának szüleihez... 5 éve vagyok a férjemmel, de egyik barátjának sem ismerem a rokonait. Nem cipel mindenhova magával. Ettől még nem szégyell. Te se izgulj ilyeneken, csak megmérgezi a kapcsolatot.
2018. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utána volt mégegy esküvő ahova meghívtak csak az akkori barátom nem mondta el ezért nem vitt magával,munkahelyen mindenki leszólta őt, de szakítottunk rég.
2019. máj. 6. 22:13
 8/8 anonim válasza:
Hagyd őt!🙂
2022. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!